FixMyRegistry programını Kaldırma

Yayım tarihi

En son Güncelleme tarihi ve güncelleyen: 30 Mayıs 2014 Kerim Usta

Şerefsizler öyle yapmışlar ki kaldırıyorsun tekrar kendini kuruyor.Fakat hallettim sonunda…

Öncelikle youruninstal veya IObit Uninstaller gibi bir programı kurun ki gizli kayıtlarını bulalım. IObit Uninstaller bedavadır.Bence onu kuralım.Kurulduktan sonra zaten “masaüstünde kurulu olan herhangi bir programın kısayolunu” bulup sağ tıklarsanız güçlü kurulum kaldırmayı göreceksiniz.Zaten isterseniz  IObit Uninstaller  düz çalıştırın.Tüm programları görürsünüz içersinde… Programı kurduğunuzu varsayarak işlemlere başlıyoruz.

Bilgisayarı kapatarak güvenli mod’da yeniden açınız.Bunun için  açılırken siyah ekranda f8 e basık tutarak klavyeden güvenli kipi bulup açabilirsiniz.

Artık güvenlimod’da açılınca öncelikli olarak klavyede ctrl+alt+delete basarak görev yöneticisini bulunuz.Orda çalışan programlarda şerefsiz FixMyRegistry programını göreceksiniz.İşaretleyerek görevi sonlandırın.Artık elinize düştü :) Sonlandırma işlemi sonunda FixMyRegistry kısayolu üzerine sağ tıklayarak güçlü kaldırın.Zorla kaldırayım mı derse kaldır deyin.Güçlü tarama yapıp yapmayacağınızı soracak…Güçlü tarama yapıp regiystri kayıtlarını silin.Bu şekilde kaldıramadığınız başka programlar da varsa aynı yolu izleyerek IObit Uninstaller ile kaldırabilirsiniz.

Kerim Usta Yayımladı.

Herkesin bir yaşama nedeni var. Benimki ise bir "Sevda"...

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir