Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda… 

2007 yılında amatör olarak kerimusta.net forum site olarak sanal ortamda yerimizi aldık. 2012 yılından itibaren kerimusta.com alan adını da alarak  yayın hayatımıza devam etmekteyiz.

Sitemizde yer alan tüm bilgiler, resimler, tablolar, makaleler, yorum ve tavsiyeler ile buradan yapılan tüm linkler, kullanıcıya bilgi vermek amacıyla sunulmuştur. Siyasetle hiçbir şekilde alakamız bulunmamaktadır.

Sitemiz üyelik sistemine kapalıdır. Sadece yorum yaparak katkıda bulunabilirsiniz.

Sizlerle faydalı paylaşımlar yapmak üzere bu siteyi kurduk ama telif haklarını sonuna kadar destekliyoruz. Eğer farkına varamadığımız telif hakkıyla korunan yazı, resim, eser vb.  konular için  herhangi bir girişimde bulunmadan önce lütfen  iletişim den bizimle irtibata geçiniz. En kısa zamanda telif hakkı ile korunmuş konu sizin istediğiniz bir şekilde düzenlenecek veya derhal yayından kaldırılacaktır.

 • Sizin güvenliğiniz için Sitemiz sürekli olarak antivirüs taramasından geçirilmektedir.
 • Çıplaklık, vahşet, aşağılama, kandırma, aldatmaca, dolandırıcılık gibi durumlarla karşılaşmanız söz konusu değildir.
 • Bu web sitesindeki bilgiler sadece kullanıcıyı bilgilendirmek amacı ile sunulmuş olup kesin bilgi niteliğinde değildir.
 • Sitemiz, içeriğinin ve tüm muhtevasının doğru, güvenilir, yerinde ve uygun olduğu yönünde kullanıcıya herhangi bir beyan ve teminat vermemektedir.
 • Bu web sitesinde yayınlanan bilgilere güvenerek herhangi bir işlem yapmanız durumunda oluşacak sorunlardan sitemiz sorumlu değildir.
 • Bu site ve içeriği, olduğu gibi kullanımınıza sunulmaktadır. Bu siteye giriş yapmak ve kullanmakla, sitenin içeriğiyle ilgili kullanımdan doğacak riskleri üstlenmiş olursunuz.
 • Bize uyarı ve görüşlerinizi bildirmek için  iletişim den bağlantı kurabilir veya ilgili konuya yorum yapabilirsiniz.

Kerimusta.com

7 yorum

 1. Dogolar kesinlikle maskeli olmaz diyorsunuz.
  Yayinladiginiz fotograflarda maskeli olani koyuyorsunuz ?

  1. Dogo ile ilgilenen yazar vazgeçtiği için konuyu kapatmıştım.Hala ilgilenildiğine göre resimleri kaldirayim.Tesekkurler

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir