Nesli Tükenmiş Siyah Aslan

Yayım tarihi:

En son Güncelleme tarihi ve güncelleyen: 9 Mayıs 2020 Kerim Usta

Geçtiğimiz yılda Dünyamızda Nesli tükenen bir Siyah Aslan olduğu masalı okutulmuştu.Bu aslanın orjinal fotoğrafı siyah olanın bir altında verilmiştir.Masal olup olmadığına kararı siz verin. :(

Nesli Tükenmiş Siyah Aslan

Nesli Tükenmiş Siyah Aslan

Kerim Usta tarafından

Herkesin bir yaşama nedeni var. Benimki ise bir "Sevda"...

11 yorum

  1. Siyah aslanlar gerçekte var ancak nesilleri tükenmekte olduğu için gösterilmemekte.Dünyada sadece 5 siyah aslan 30 tanede beyaz aslan var.

  2. Nasıl albino alanlarında renk pigmenti eksikse bazen bu pigmentler fazlada olabiliyor. Bunun sonuncunda siyahlığa eğilim görülüyot. Dünyada bunun gibi başka türde hayvanlarda var.

  3. bize darıca hayvanat bahcesinden konferans vermişlerdi ve onda dunyada tek bir siyah aslanın oldugunu soylemişlerdi.bu gercekmi bilmiyorum ama bir siyah aslan varmıs.neslinin tukenmesi hepimizi bir haylı uzdu.ama bence eger siyah aslan cok yaslı değilse o bir beyaz aslanla ciftlestirilebiir ve gri bir aslan turu ortaya cıkar. onunlada babası sıyah aslan veya baska gri bir aslan ciflestıgınde sıyah bir aslanın tekrar dunyaya gelebilicegını dusunuyorum.

  4. siyah aslanın arka bacağına bakın doku klonlama yapılmış yanyana aynı lekelerden ve aynı büylükte bariz bişr şekilde mevcut.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir