Mi Bant 4 Pair Fist Çözümü

MI Bant 4 Pair Fist Çözümü

Mi bant 4 uygulama ayarlarında “Whatsapp mesajlarını göster” işaretli olduğu halde mesajlar gösterilmeyince bileklik üzerinden fabrika ayarlarına döndüm. Sonrasında ekranda sadece “Pair Fist” yazısı ile karşılaştım. Bu aslında bize “Eşleştirme” yapmamız gerektiğine dair bir uyarı…

Öncelikle “Zeep Life ” uygulamamızı açıyoruz.  Sağ alt köşede bulunan “Profil” menüsüne tıklıyoruz. Cihazlarımda akıllı bilekliği görmemize rağmen bağlantı kuramadığımızı fark edeceksiniz. Eşleştirme işlemi başlattığımızda eşleşemeyecektir. Çünkü  önceki kullandığımız eşleşmeyi kaldırmamız gerekli… Eşleşmeyi kaldırdıktıktan sonra “Cihaz Ekle” ye tıklıyoruz. Artık uygulama bilekliğimizi aramaya başlayacaktır. Kısa süre içinde bilekliğinizi bulup eşleştirme işlemi bitecektir. Artık bilekliğiniz fabrika ayarlarına dönecek ve tekrar çalışmaya başlayacaktır.

Bu arada merak edenler için belirteyim. Fabrika ayarlarına dönerek tekrar Whatsapp mesajlarını almayı başardım. Aynı sorun için çare arayanlara yardımcı olması için, her zamanki gibi paylaştım. Umarım faydası olur.

Kerim YARININELİ

Yorum yapın

Kerim Usta sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et