Yetiş İmdadıma Ey Yar


En son Güncelleme tarihi ve güncelleyen: 16 Şubat 2019 Kerim Usta

Yetiş İmdadıma Ey Yar
Ey Benim Hicretine Mekke Gibi Yandığım Sevgili,Yüreğim Şimdi Hira Gibi Beklemekte.Yüreğimde,Ezanlar Okudu Bilal….!Kalbime Seni Fısıldadı Mikail….!

Adım Hallac-ı Hüzün,Adım Sala’dan Sonra ki Sükut.Adım Uhud’un Ardındaki Hüsran….! Adım Adındı En Sevgili.Rabbe Erişir Ki İnnallahe Semi’un Basir Allah,En İyi İşitendir,En İyi Görendir Hamdolsun,İşte Suskunluğumuz Bundandır.Onca Anlatılacak Şey Varken Susmaktır Dilin Sabrı Olsun Diye.

Aşk Vaz Geçmek Değilmiydi, Ey Sevgili…!

Bilal Gibi Bedeninden Vazgeçmek,Mecnun Gibi Aklından Vazgeçmek,Yardan Gayrısından Cümle Alemden Vaz Geçmek.Yemeden ,İçmeden ,Uykudan,Uyanıklıktan Ve Vazgeçmekten Bile Vazgeçmektir Gün Gelince Senin İçin Senden Vaz Geçmişim Bilesin.

Helalim Ol Yar..

Ol Ki;

İçimin Kıyımlarında Doyasıya Seveyim Seni Tut Ellerimden Ey Yar..

Tut Ki;

Dökülüversin Günahlarımız Parmaklarımızın Arasından Bir Hadis Sıcaklığıyla.Hiç Bir Cümleye Emanet Etmedim Geç Kalmışlığını,Ve Hiç Bir Telaşa Yormadım Senden Önce Yüreğimi.Bir Beklemek Yazılmıştı Yazgıma.Anlatamadım Hiç Bir Şiirde.

İnsanın Düşünenleri Olmalı;Merak Edenleri,Hesapsız Kitapsız Değer Verenleri,Uzakata Olunca Özleyenleri,Dualarına Katanları,Kapısı,Sofrası,Gönlü Hep Açık Olanları …..

Kalp Sandığı Olmalı Mesela…

Yetiş İmdadıma Ey Yarrrrrr…

Ergün Küçüktopcu
kerimusta.com
Yönetici

Konuyu Paylaş
Avatar

Yazar Ergunca

Herkes Cennete Gitmek İster ama Hiç Ölmeden Cennete Gidilir mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir