Rotamı Yüreğine Çevirsem

Yayımlanma tarihi:

En son Güncelleme tarihi ve güncelleyen: 15 Şubat 2019 Kerim Usta

Rotamı Yüreğine ÇevirsemRotamı Yüreğine Çevirsem Rüzgarım Olurmusun. Kurbanım Söylermisin, Yağmur Neden Gözlerimden Akan Yaş Gibi Ağlıyor…? Biliyorum Yaralayanda, Yarayı Dağlayanda, İyileştirip Yaraya Kabuk Bağlayanda Rabbim. O Bilir Yâr, Seninde Benimde Yaralanan Yüreğimizi. Bu Yüzdendir Sükût Edişimiz, Bu Yüzdendir Ahireti Sevişimiz, Çünkü Orda Beraberiz. Ben Yinede Sürüyorum Yüreğimi Sana Doğru. Belki Ağır Gelecek Sevgim Sana, Lâkin Senin Avuçlarına Bıraktım Yüreğimi, Sen Bilirsin Artık. Bil İstedim Sensizlikte Çınlıyor Çığlıklarım. Hüzne Bulanıyor Masum Gülüşlerim.
Ben “Aşk” Diyorum Bunun İsmine Sen Nedersen De. Yanlız Acı Var, Hüzün Var, Muhabbet Var Bunun İçinde. Çok Karışık Bir İlişki Bu.
Ey Gönlüm Ne Acıdır Senden Ayrı Olmak, Ne Acıdır Senden Uzak Olmak. Bir Sır Gibiyiz Sen İle Ben Olmak. Keşke Sen Ben Olsan Nasıl Sevdiğimi Anlardın. Eğer Bende Sen Olsaydım Keyfini Çıkarırdım Bu Sevginin. Ben Yok İken Sevgin Var Etti Beni, Aşkın Haberdar Etti Seni. Aşkınla Bir Karar Oldum Sende, Beni Bahtiyar Ettin Ey Yâr….!
Aslında Marifet Değil Sana Aşık Olmak, Marifet Bu Aşk İçin Yanmak. Ozaman İhmal Etmez Yaradan.

Ey Ela Gözlü Yârim;Sen Benim Duâ Sebebim, Beni Ben Yapan Kalbimin Sığınağı, Gönlümün Nakkaşısın. Ahirete Kadar Bekleyişimsin. Sen Benim İçin İçin Kanayan Yaramsın, Yarimsin.
Ne Kadar Beklendiğini Bilsen Yokluğundan Utanırsın…….
Yanımda Olsaydın Yâr, Göz Yaşımdan Tesbih Yapardım, Ah Yanımda Olsaydın Zümrüt-ü Anka Gibi Küllerimden Doğardım. Yine Susuyorum Gönlüm Herşeyin Hayırlısının Olacağına İnanarak Susuyorum Ey Yâr… Gönlü Güzel İnsan Her Yeri Güzelleştirir..
Ve İnsan..
Yaşadığı Yere Göre Değil,Taşıdığı Yüreğe Göre YAŞAR….
Ben Seni Allah’a Emanet Ediyorum, Çünkü Allah Seni Göstermeden Canımı Almazmış…

Ergün Küçüktopcu
kerimusta.com
Yönetici

Ergunca tarafından yayımlandı.

Herkes Cennete Gitmek İster ama Hiç Ölmeden Cennete Gidilir mi?

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir