Lemurlar-Gecenin Ruhu

Yayım tarihi

En son Güncelleme tarihi ve güncelleyen: 8 Ekim 2019 Kerim Usta

Lemurlar-Gecenin Ruhu

Madagaskar ve çevresindeki ormanlarda yaşayan, iri gözlü, uzun kuyruklu bazı memeli hayvanların genel adı. Maymunlar takımındandır. Gündüzleri ağaç dallarında dinlenir, gece faaliyet gösterir. Nebati ve hayvani gıdalarla beslenir. Uzun kuyruklu ve yumuşak tüylüdür. En küçük türleri fare büyüklüğündedir.
Lemur sözcüğü, Latince lemures sözcüğünden gelir ve gecenin ruhu ya da hayalet anlamına gelir. Bu isim, iri ve parlak gözleri ile tuhaf çığlıkları nedeniyle verilmiştir.

Ağaçlarda yaşayan tüylü büyük gözlü lemurun 32 ayrı türü vardır. Soyları tehlike altındadır. Lemurlar annelerinin tüylerine tutunacak kadar büyümeden anneleri onları ağızlarında taşır. Lemurlar yaklaşık 18 sene yaşayabilirler. Bu hayvanlar gün doğarken kahvaltı etmeyi , bütün sabah güneşlenmeyi , öğlen şekerleme yapmayı ve öğleden sonra atıştırma yapmayı severler. Yuvaları yoktur. Ağaçlarda uyurlar.

Lemurlar-Gecenin Ruhu

İndiri türünün hariç hepsinin uzun kuyrukları vardır. Kuyruklarını birbirleri ile iletişim kurmak için kullanırlar.
En küçük lemur türü 25 gr ağırlığında olan Cüce Lemurdur. En büyüğü İndiridir.

Kuyrukları ise 40-50 cm’yi bulur. Gözlerinin ve ağızlarının etrafı siyahtır. Yerde gezinirken siyah-beyaz halkalı kuyruklarını yukarı kaldırırlar. Kedi miyavlamasına benzer sesler çıkarırlar. Çoğunlukla bitkisel besinlerle beslenirler. Ağaçtan ağaca rahatça sıçrarlar. Kulakları oldukça büyüktür. Madagaskar’ın güney kısımlarında boldur. Mayıs aylarında çiftleşirler. İlk zamanlar yavrularını göğüslerinde taşırlar. Yavru geliştikçe annenin sırtına çıkar.

Lemurlar-Gecenin Ruhu

Lemur orada pek çok doğal düşmanı yoktur. Ancak, dikkatli olmak zorunda olduğunu bunlardan bir kaç vardır. Fossa Lemur ana doğal yırtıcı olduğunu. Bu sadece Madagaskar Adaları alanında bulunan kedi gibi memeli bir türüdür. Yakından çok güçlü ve çevik Mongoose ailesi ile de ilgilidir.

Fossa son yıllarda tüketilen olduğunu lemur sayısının çok yüksek. Bu onların diğer gıda kaynakları gelmek çok zor hale gelmiştir olmasından kaynaklanmaktadır. Bunlar fırsatçı yüzden onlar bulabilirsiniz ne tüketecektir. Diğer faktör Lemurlar gıda, kendi uygun çare bulmak için daha fazla hareket etmek zorunda olmasıdır. Bu Fossanın avcılık onları daha açık hale getirir.

Lemurlar-Gecenin Ruhu

Harrier Hawk zamanda ortak bir yırtıcı Lemur olduğunu. Onlar gibi geceleri aktiftir. Sonra saldırmak ve onlar yiyecek arıyor iken onları saldıracak. Birçok genç Lemurlar bu özel avcı tarafından sağ annelerinin sırtında kapalı alınır. Onlar büyük görme ve hatta ağaçlar hızlı bir yemek haline onları kurtarmak için yeterli değildir.

İnsanlar olsa lemur için büyük sorun vardır. Nitekim, onları yakalama ve türlerin hepsini avcılık şimdi tehlike olarak kabul edilir. Birçok yerde onlar yüzünden orada kültür Habis ruhlar inandığı gerçeği öldürüldü. Onlar Lemurlar kendi halkına fitne çıkaranlar, çevrede gizlenen istemiyorum.

Lemurlar-Gecenin Ruhu

Diğer yerlerde onlar ormanların kesilip insanların kurbanı haline gelmiştir. Ağaçlar kaldırıldı ile lemur habitat azdır. Onlar da zor ve zor hayatta kalmak için yeterli yiyecek bulmakta. Lemurlar uzak sıçrama olsa bile, düzensiz ormandan ağaç aşağı kesim kendileri için sorun yaratır. Bu nedenle, tüm bölümleri aşağı doğrama değil bir çözüm değildir.

Lemurlar-Gecenin Ruhu

Lemur gerçekten burada yırtıcı herhangi savaşmaya muktedir tasarlanmamıştır. Başarılı olmalarına yardımcı olacak olsa bu araçlar çift dayanır. Onlar tehlike korku onlar tiz kahkahaları vermek. Alarm Bu tür onlar barınak bulmak gerektiğini Lemur ailesinin başkaları için bir çağrıdır.

Lemurlar-Gecenin Ruhu

Uyarı sistemi Bu tip genellikle alanda belirli bir avcı tarafından sildi olan lemur sayısını azaltmaya yardımcı olabilir. Aile yırtıcı onlar olabilir çete kadar çalıştırmak ve gizlemek mümkün değilse. Bu mobbing olarak bilinen ve çoğu zaman doğal yırtıcı gidecek. Yani nedeniyle onlar mevcut olan güçlü silah olsa insanlarla durum böyle değil.

Ne de ilginç Lemurlar onları yırtıcı mücadele yardımcı olmak için onların doğal ortamda araçlarını kullanabilir olmasıdır. Onlar kayalar ve sopalarla içerir. Bu problem çözme gelince onlar çok ustaca. Bu yırtıcı geldiğinde Lemur genellikle muzaffer kaynağı değildir olursa olsun gerçi.

Lemurlar-Gecenin Ruhu

Bu onun insan unsuru ile özellikle doğrudur. Aslında, çoğu uzman, insanların eksiksiz Lemur popülasyonları sildi neden # 1 nedeni olduğunu hissediyorum. Onlar da bu tüm Lemurlar tükenme riski bugün ana nedeni olduğunu hissediyorum. Hatta bir yerde koruma çabaları ile bu tür Lemur gibi hayvanların bu önce kendi ihtiyaçlarını koymak insanların çabalarını durdurmak çok zordur.

Lemurlar-Gecenin Ruhu

Lemur Türler

Çoğu kişinin düşündüğünden çok lemur daha birçok türü vardır. Yine de alt türü de dahil olmak üzere ayakta bunların en az 99 olduğu düşünülmektedir. Zaten yıl önce milyonlarca soyu tükenmiş olduğuna inanılan birçok da vardır. Dünyanın en küçük primat bir Lemur olduğunu – Fare Lemur. Bu ons sadece bir çift ağırlığındadır.

Lemurlar-Gecenin Ruhu

Araştırmacılara göre 8 tür 18 savunmasız, nesli tükenmekte olan kritik kabul ve 5. tehdit altındadır. Hepsi olsa çok belirsiz bir geleceği var. Türlerin 43 için biz sadece yeterli veri yok. Üzerinde çalışmak için tüm çok az veri var 3 tanesi bulunmaktadır.

Lemurlar-Gecenin Ruhu

Lemur Türler

Halka Kuyruklu Lemur
Kırmızı Ruffed Lemur
Indri Lemur
Gri Fare Lemur
Golden-Crowned Sifaka
Coquerel en Sifaka
Yakalı Kahverengi Lemur
Siyah Lemur
Aye Aye-
Verreaux en Sifaka

Lemur iki yeni tür uzun zaman önce tespit edildi. Bunlardan epeyce daha biz bile hakkında öğrendim değil ki orada inanıyorum pek çok uzman vardır. Tartışma olsa da birçok uzmanlar bile lemur olarak bu iki yenilerini görmek kalmamasıdır. Hala yoruma açık olduğunu bu yüzden onlar da Madagaskar yaşamak yok!

Lemurlar-Gecenin Ruhu

Lemur sadece Madagaskar Adaları alanların etrafında yaşayan bulunmuştur. Orada çok farklı bir yaşam alanı var. Bazıları orman bölgelerinde ve diğerleri yapmak son derece iyi, sıcak çöl şartlarında gelişirler. Onlar tüm meyve, fındık, ve onları hayatta mümkün yardımcı böcek tüketiyor. Lemur onların yaşam ortamlarında gizlemek neden olduğu çok yavaş hareket yok. Bu zor, herhangi bir yerde ne kadar çoğu belirlemek için yapar.

Tüm Lemur türler çok yavaş ürer. Onlar sadece yılda yaklaşık 3 hafta boyunca dostum. Yılın zamanı Lemur türler hem de iklim bağlıdır. Bunlar, seçilen bir zaman genç dört gerekebilir. Küçük türler seferde büyük olanlardan daha fazla döl sahip olma eğilimindedir.

Lemurlar-Gecenin Ruhu

Lemur bütün türlerin yarısından daha fazla bir ölüm oranına sahip. Bu onları sadece küçük bir yüzdesi vadeye bunu yapmak anlamına gelir. Çalışmalar ayrıca kadınlara göre hayatta daha erkek olduğunu bulduk. Bu güvenli numaralarına kadar nüfusu almak yapabilirsiniz başka bir yüktür.

Sadece tüm primatlar gibi, Lemurlar insanlara ilgilidir. Oysa kapsamlı çalışmalar onları primatların diğer türleri daha bizden daha uzak olduğu gösterilmiştir. Ne olsa çok ilginç olduğunu, insanların kendi doğal ortamlarında dayattığı birçok değişikliklere tarih boyunca adapte olmuştur nasıl.

Lemurlar-Gecenin Ruhu

Tüm Lemur türler çok zeki hayvanlar olduğuna inanılmaktadır. Onlar aracı kullanmak mümkün olduğunu göstermek ve onların sorunu çözebilirsiniz için çeşitli çalışmalar yapılmıştır. Onlar da onların sosyal yapısında çeşitli değişiklikler yoluyla almak için yardımcı içgüdüleri kullanın. Dişiler de hayran pek çok uzman olan bir gerçektir ki hakimdir.

Lemurlar-Gecenin Ruhu

Tüm Lemur türler birbirleri ile daha agresif olmayan başka gibi görünüyor. İnsanlara saldırmaya olacak primat türü değildir. Onların doğal yaşam risk altında olduğunu hissediyorum Ancak, onlar mafya insanlarda veya diğer yırtıcı bilinmektedir. Onlar korumak edebilmek isteyen genç üye varsa, bu özellikle doğrudur. Tabii ki bu fırsatı olmalıdır Hiç bir Lemur işlemek gerektiği anlamına gelmez. Onlar hala vahşi hayvanlar bu yüzden dikkatli olmak zorunda.

Tüm Lemur türler için geleceği çok belirsiz biridir. Bu agresif önlemler, doğal çevreyi korumak için alınan değilseniz o zaman bir ölümü görmek olacağı tahmin edilmektedir. Yapılan değişiklikler değilse türlerin çoğu önümüzdeki iki yıl içinde yitip gidecek.

Halka Kuyruklu Lemur Gerçekler

Lemurlar-Gecenin Ruhu

Tanım

Eğer bilinen halka kuyruklu lemur bir fotoğrafını görünce ne bakıyorsun hiçbir hata yoktur. Bunun vücut diğer primatlarda çok farklıdır. Bu, bunların en akıllı ve biri olarak kabul edilir. Onlar problem çözme becerileri ve daha fazlası, araçların kullanımını belirlemek için çeşitli çalışmaların bir parçası olmuştur.

Anatomi

Kuyruk çevresinde siyah ve beyaz halkalar bir dizi ile, bu halka kuyruklu lemur markasıdır. Bu kuyruk çok uzun olduğunu ve onlar ağaçtan ağaca o çok uzun atlama için gereken güce sahip yardımcı olur. Gibi birçok kişi yapmak yeteneğine sahip inanıyorum ama onlar kuyruk asmak yok.

Lemurlar-Gecenin Ruhu

Birçok kişi Lemur bu özel türün nedeniyle boyama için bir rakun onları hatırlatıyor söylüyorlar. Bunlar vücudun tüm siyah ve beyaz kürk var. Onlar da burnu ve küçük ve yuvarlak kulakları var. Onlar görmek ve çok iyi duymak mümkün.

Evrim

Halka kuyruklu lemur evrimi hakkında bilinen tüm pek yoktur. Ancak, erken Lemurlar bugün çok daha büyük olduğunu gösteriyor, milyonlarca yıl önce kalma bazı erken fosiller vardır. Ancak biz kapalı dallanma oldu ya da neden bilmiyorum.

Soyu tükenmiş lemur yakından ilişkili olup olmadığını biz de hangi bilinen yok. Evrim süreci onlar için ne olmuştur rağmen gerçek kesin olarak söylemek çok soru vardır. Ne olsa inanılmaktadır Afrika’dan yıl önce Madagaskar Adaları milyonlarca taşındı olmasıdır.

Lemurlar-Gecenin Ruhu

Davranış

Dışarı ve hakkında halka kuyruklu lemur görmek için belirlenmiş bir zaman yoktur. Bunlar gündüz ya da gece yemek için avlamak için edebiliyoruz. Bu dinlenme için zaman zaman onlar olsa birbirine çok yakın kalmak yok. Bunlar annelerin istisna ve genç ile olsa yiyecek bulmak için yalnız başına bulundu olacak.

Lemurlar-Gecenin Ruhu

Halka Kuyruklu Lemur ailesinin bir insan açısından karmaşık olabilir bir hiyerarşi vardır. Yine de kendi ihtiyaçları için çok iyi çalışır. Onlar çok güçlü kokusu veren bir baskın kadın tarafından yönetilmektedir. O ailede kalmak alır ve kim gitmek zorunda kimin hakkında son söz vardır. Genellikle erkeklerde biraz hoşgörü var ve onları terk yapacaktır.

Lemur Bu özel türün çok vokal. Onlar iletişim için birbirlerine yapmak sesler bir çeşitlilik var. Alanı çevresinde tehditler varken onlar da ailelerine tiz uyarıları verir.

Genellikle tembel primatlar olmak düşündüm ama onlar gerçekten değildir. Yine de güneş ışığı iliklerine dışında keyfi bol olsun. Ayrıca lemur herhangi diğer türlere göre daha arazi üzerinde en çok zaman harcamak. Oysa onlar da ağaçların çok iyi yapmak.

Habitat ve Dağıtım

Ormanlar ve Madagaskar Adaları nehirleri boyunca size halka kuyruklu lemur bulabilirsiniz. Onlar sıcak yerlerde zevk ve sürece onlar bu alanlarda yeteri kadar yiyecek bulmak mümkün olduğu gibi onlara sopa olacak. Onlar aynı zamanda nedeniyle yaşadıkları kalın ormanlık alanlarda doğada bulmak zor.

Diyet ve Beslenme Alışkanlıkları

Bu lemur diyet esas olarak meyve ve yaprak oluşur. Onlar sezon olduklarında Demirhindi Ağaçlar ellerinden geleni tüketmek. Bu onlara gıda alımının en az yarısını verecek. Onlar kuru sezonunda rağmen onlar her şeyi tüketir. Bu böcekler, çiçekler, ve herhangi bir sap rastlamak, kuruduktan ahşap içerir.

Lemurlar-Gecenin Ruhu

Üreme

Halka kuyruklu lemur her aileden sadece bir erkek var. O kadın kendi genç olacak biridir. Onlar erkekler sezon başlar çiftleşme öncesi birbirlerine sağa doğru davranış çok agresif olabilir nedeni budur.

Erkekler sık ​​sık onların koku bezlerinden gelen kıyameti birbirine yapmaya çalışın. Uzmanlar, güçlü kokusu ile erkek kadın almak mümkün olduğuna inanıyoruz. Bu erkeklerin büyüklüğü veya gücü daha kadınlar için bir cazibe daha fazla olabilir.

Işini kolaylaştırmak için, aile grubunda değil tüm kadın aynı anda verimli olacaktır. O dinlenme ve yeme dikkat çekmek, böylece aralarında birkaç gün orada olacak. Bir kadın hamile olduktan sonra yaklaşık 160 gün sonra bir bebek olacak. Bazen ikizleri olacak ama bu halka kuyruklu lemur için nadir bir durumdur.

Predators

Fossa halka kuyruklu lemur ve vahşi büyük yırtıcı olduğunu. Ancak, onlar bir yağışlı sezonunda rahatsız olmak görünmüyor. Onlar odaklanmak yırtıcı pek çok diğer türleri var. Ancak, kuru sezonunda kendi gıda malzemeleri tükendi ve onlar ne alabilirim alacaktır. Lemurlar bir ana hedef haline andır.

Lemurlar-Gecenin Ruhu

Harrier Hawk ayrıca hakkında endişelenmenize gerek bir avcıdır. Bu kuşlar inanılmaz bir vizyona sahip. Onlar aşağı saldırmak ve bir anda onların keskin pençeleri tane alabilirsiniz böylece çok hızlı da vardır. Çalıştırmak veya uyarıları hiçbir zaman yoktur. Madagaskar Şahin de onları tüketmek bilinmektedir.

Ağaçlarda yaşayan bu yılan onlar için bir sorun olabilir ki hiç şaşırtıcı değil. Büyüğü Madagaskar Boa olur. Bu ortamda çok iyi uyum çok büyük yılan vardır. Onlar lemur etrafına sarın ve onları ezecek. Yurtiçi kediler ve köpekler de onları öldürmek için bilinmektedir. Bugün her zamankinden daha Madagaskar onları daha vardır.

İnsanlar rağmen halka kuyruklu lemur için en büyük tehdittir. Bunlar uzun diğer kullanımlar için orman alanlarını kaldırmak için ritüeller yer almış. Onlar bunu yaparken onlar çeşitli bu Lemurlar uyku, yemek yerleri ve uzak gizlemek alıyor.

Lemurlar-Gecenin Ruhu
Madagaskar köylerde insanlar onları avlamak ve onları yemek gerçeği konularda yardımcı olmuyor. Birçok alanda bu köylüler son derece yetersiz. Onlar kendi ailesinin nihai hayatta kalma hat üzerinde olduğunda, bu gibi hayvanların korunması ile ilgili olamaz. Onlar Lemurs bulmak çok avcılar yardımcı olabilir. Bir spor olarak onları öldürmek için şans için tüm dünyada seyahat pek çok vardır.

Hatta bir yerde ciddi bir koruma çabaları ile, halka kuyruklu lemur ciddi dertte. Sorunlardan biri orada ne kadar çoğu bilmiyorum olmasıdır. Oysa onların habitat tahribi orada sayıları azalmak neden olduğunu kanıtlar vardır. Yiyecek ve barınak bulmak zor olsun onlar da çiftleşme yer alarak durdurabilirsiniz. Daha vahşi nüfusu artırmak mümkün olma şansı yavaşlatan bir sonucu olarak.

Halka kuyruklu lemur geleceği için farkındalık ve para toplamak için orada programları vardır. Bu programlardan biri bir Lemur kabul edememek içerir. Fonlar hayatta bu hayvanları tutmak ve vahşi nüfuslarını artırmak için çabalarına yardımcı gidin.
Kırmızı Ruffed Lemur

Lemurlar-Gecenin Ruhu

Giriş

Kırmızı Ruffed Lemur orta büyüklükte bir türdür. Onlar lemur herhangi diğer türleri ile ilişkilendirmek yok. Onlar burunlarını açmak gibi görünüyor ve aynı yerde olmaz, hatta yuva veya besleme.

Tanım

Kırmızı Ruffed Lemur Lemur daha birçok diğer türlere göre daha bir primat gibi bakmak eğilimindedir. Bunlar başın üstüne bir beyaz tüf ile kırmızımsı bir renk sunuyor. Onlar da siyah ve çok uzun çok uzun bir kuyruk var. Onlar siyah çok karanlık yüzü ve uzun bir burnu var. Kürk kalın ve dokunmak çok yumuşaktır. Bunlar kuyruk renk bir halka olabilir ama orada her zaman değil.

Dağıtım

Masoala Madagaskar Adası Kuzeydoğu kısmında yer almaktadır. Yani Red Ruffed Lemur ev sahipliği yapmaktadır. Onlar çok temiz primatlar ve çok güzel yuva yapma gurur. Onlar kirli almak veya onların yokluğunda aracılığıyla merak etmiş olabilirsiniz diğer lemur kokusunu alırsanız onlar kalmayacaktır.

Lemurlar-Gecenin Ruhu

Davranış

Onlar da uzun çağrıyı sunan bilinir. Bu onların topraklarının diğerlerini uyarmak için olanak seslendirme şeklidir. Onlar da olduğunda çağrı bu tip kullanın. Onlar kadın hakim olmak, her ile çok sosyal.

Bunlar tımar süreci ile uzun saatler geçirmek. Onlar tımar işlemi yapılması için izin vermek, uzun pençeleri ve dişleri vardır. Dişler neredeyse Dolaşmasını yumuşak kürk tutmak diş tarağı bir tür oluşturur. Birçok uzman, tımar alışkanlıkları ve Kızıl Ruffed Lemur ailelerin sosyal hiyerarşi arasında bir bağlantı olduğuna inanıyorum.

Onlar her zaman aktif, ama çoğunlukla sabah ve akşam saatleri. Onlar çok ürkek ve küçük gruplar halinde yaşamak gibi. Onlar kendi çevresi çok merak ediyoruz.

Diyet / Besleme

Meyve onların diyetin büyük kısmını oluşturur. Onlar bu mevsimsel ürün alınamıyor onlar fındık, nektar ve yaprakları yemek olacaktır. Onlar incir için bir aşk var gibi yok ve hatta onlarla kavga edecek.

Üreme

Çiftleşme için yılın zamanı mükemmel zamanlanmış. Bu ıslak sezonunda doğmuş genç için izin verir. Gıda kaynakları en bol olduğu zaman bu onları doğmuş sağlar. Anneler organları gelişmek için genç için süt üretmek çok iyi yemek gerekir.

Gebelik süresi yaklaşık 102 gündür. Yenidoğanların sayısı bir anda üç altı olabilir. Onlar yaklaşık 7 haftalık olana kadar onlar bir yuvada kalır böylece hiç hareket mümkün değildir. Onlar 4 aylık olduklarında kendi bakım gerekir. Genç yaklaşık yüzde 60 nedeniyle yuva veya avcılardan düşme bunu yapmaz.

Lemurlar-Gecenin Ruhu

Koruma

Kırmızı Ruffed Lemur anda bir tehlike altındaki türler olarak listelenir. Bunların adam imha onların yaşam alanlarının tahrip olmuştur. Bunlar genellikle çok egzotik evcil hayvan olarak karaborsada satılıyor.

1997 yılında Masoala Park bu lemur için bir sığınak olarak oluşturuldu. Ancak, çoğu vahşi ve yıkım riski yüksek hala orada bulunmaktadır. Sayıları düşmeye devam ve onlar hayatta kalmak ya da değil mümkün olacak eğer zor belirlemek için yapar.

Onlar olsa ıslah programları ile esaret iyi yapmak ve yardımcı olmuştur. Onlar 50 eyaletin üzerinden 42 hayvanat bahçeleri bulunur. Bu programların birçok ölüm oranlarını azaltmak için yardımcı olacaktır umutlu olduğunu.

Indri Lemur Gerçekler

Indri Lemur da birçok bölgesinde babakoto olarak adlandırılır. Bu dünyanın bulunan en büyük Lemur biridir. Onlar hümanist birçok davranışlara sahip görünüyor. Bunlar Lemur birçok türün farklı özelliklere sahiptir. Bu zaman olarak onların hayatta kalma ciddi tehdit altındadır.

Bu özel Lemur neredeyse 2 ½ metre uzunluğunda ve aynı zamanda 21 £ kadar ağır olabilir ancak genellikle yaklaşık 13 -15 bulunur. Onlar nedeniyle güçlü arka ayakları ve keskin pençeleri için yerinde dikey sıçrama ve sarılmak edebiliyoruz. Hepsi Lemur türlerin kısa kuyrukların birine sahiptir.

Onlar çok yuvarlak kulakları, bir düğme burun ve küçük gözleri vardır. Bu genellikle bir oyuncak ayı ile karşılaştırıldığında olduğunu hiç şaşırtıcı değil! Kendi rengine gelince onlar farkların önemli bir yelpazesi var. Onlar Bunlar tamamen siyah kahverengimsi olabilir karışın ve onlara kırmızı veya beyaz alanlar olabilir böylece yaşadıkları bölge kendi renklendirme etkiler.

Madagaskar Adaları birçok dağınık alanlarda birlikte, Indri Lemur bulacaksınız. Onlar Mangoro Nehri yakın kalmak eğilimindedir ancak artık Masola Yarımadası boyunca yaşayan değildir. Onlar da gerekli koruma elde edilmiştir nerede olsa alanında birkaç ulusal park vardır. Çok nedeniyle sınırlı habitat hareketlilik sınırlıdır. Eğer onlardan çok sayıda bulacaksınız Indri Lemurs bulacaksınız sonucunda.

Lemur bu türden gelmeleri bilinen çok farklı sesler ve şarkılar var. Bir seferde en fazla 3 dakika sürebilir. 3 fazlı desenler araştırmacılar tespit etmek mümkün olmuştur bu da onlardan vardır. Bu, bir kükreme ile başlar vokal temel sondaj giriyor ve sonra tiz bir ses ile bitiyor. Yetişkin çiftler genellikle bir birim olarak bu şarkıları katılmak.

Yapraklar ve ince dallar Indri Lemur gelen diyetin büyük bir parçasıdır. Onlar sağ ağaçlardan ihtiyaç duydukları bitki örtüsünün en elde edebiliyoruz. Onlarla temas halinde olsa nektar, fındık ve meyve tüketmek olacaktır. Bu yüzden Lemurs yaşayan diğer ağaç yok yiyecek öğelere erişimi var ama onlar yere genellikle.

Üreme

Onlar kendi küçük aileleri yaşam boyu çiftleşme ortakları olun. Onlar sadece ile olmuştur birinin ölümü üzerine, yeni bir ortak arayacak. Genellikle bunları yaşayan nesiller var aile oluştururlar.

Onlar erkekler için kadın ve 9 yıl boyunca yaş yaklaşık 7 yıl kadar olgunluğa ulaşamaz. Dişiler sadece her 2 ya da 3 yıl yavrular olacaktır. Bu, diğer tüm Lemur çok farklıdır. Genç gebeliğin 60 gün sonra doğan ve genellikle Mayıs ya da Haziran gelmesi vardır. Erkek genç özenle yardımcı olur. Bağlar bu Lemur aileleri içinde çok derin. Fiziksel mücadele sonucu çok az çatışmalar vardır.

Koruma

Indri lemur numaralarını geliştirmek için şu anda yerde epeyce çabaları vardır. Onlar çok ileri yaşlarda ve onlar yılda yeniden değilsiniz olgun olması büyük bir engeldir. Orada bazı yetiştirme programları esaret vardır ama bile onlarla bu lemur sayısı düşmeye devam görünüyor.

Iyi şansın sembolü olarak onları tutmak orada birçok kültürleri vardır. Yine bazı köylüler güdümlü avı yol bilinmektedir. Onlar malzemeleri veya aileleri temel ihtiyaçlarını sağlamak için para almak için bu lemur yerini vazgeçmek.
Gri Fare Lemur

Tanım

Bu Gri Fare Lemur bir primat olduğuna inanmak zor olabilir! Aslında, birçok kişi büyük olasılıkla adında bir kemirgen ve bunun ortaya çıkmasıdır para bahis olur. Oysa DNA yalan değil ve bu yüzden doğru bir primat olarak sınıflandırılır. Biz Lemur bu özel türler hakkında bilmiyorum büyük bir anlaşma var hâlâ.

Lemurlar-Gecenin Ruhu

Anatomi

Dünyadaki tüm Lemur türlerin Gri Fare Lemur küçüğüdür. Tamamen yetişen zaman sadece 2 ons. Ancak orada fare lemur epeyce türlerdir ve bu bir hepsini en büyüğüdür. Onlar renk ağırlıklı olarak gri ve koyuya tonları çeşitli olabilir.

Bunlar yılın çeşitli zamanlarında o renk bazı değişiklikler yaşayabilirsiniz. Bir kırmızımsı renk tonu onların doğal çevresi ile iyi uyum devam yardımcı olmak için görünebilir. Onlar da kendi arka ortasına iner siyah bir şerit bulunur. Uzun ve ince bir kuyruk var. Bunun sonunda çok gür olduğunu göreceksiniz. Onları hızlı hareket ve uzak sıçrama izin bacakları geri alabilir. Onlar da kısa bir burun var.

Gri Fare Lemur hayatta yardımcı olan duyu dayanır. Bu mükemmel bir vizyon duygusu ve kalite işitme içerir. Onlar da koku çok iyi bir duygusu var. Onlar, bu duyu kombinasyonunu kullandığınızda hızlı bir yırtıcı yolumdan elde edebiliyoruz.

Evrim

Evrim konu konuşma girdiğinde Gri Fare Lemur çevreleyen gizemler daha kolay alamadım. Biz bu lemur hiçbir fosil kalıntıları var. Oysa biz onlar Afrika’da yıl önce milyonlarca yaşamış ve ardından Madagaskar Adası taşındı lemur güçlü bir bağlantı olduğunu biliyoruz.

Bu türün evrim nasıl geldiğinde net cevaplar vardır. Bazı popüler teoriler olsa nedeniyle etrafında yırtıcı bir eksikliği küçük var olduğunu göstermektedir. Artı, bu o Lemur bu tür hayatta ve bu döneme diğerleri niye olabilir daha az gıda hayatta kalmak için izin. Bir gün biz Gri Fare Lemur evrim açısından arıyor ve ne zaman boyunca oluştu cevaplar alırsanız sadece zaman anlatacağım.

Davranış

Onlar geceye yüzden sadece geceleri dışarı Gri Fare Lemur bulacaksınız olarak kategorize edilir. Onlar kolayca tüm çevrelerindeki karanlığa uyum sağlamalarına yardımcı onların büyük gözleri özel unsurlar var. Onlar Lemurlar do diğer türler gibi ailelere yaşamak istemiyorum. Bunun yerine, onları gelişmek mümkün olması için de sosyalleşme için aynı yüksek ihtiyaç görünmüyor.

Onlar da olsa kendi ortamında bulmak kolay değildir. Onlar hızlı geceleri gizleyebilirsiniz. Onlar da kendi yuvalarını oluşturmak için bir yer aramak için ağaçlarda delik bulabilirsiniz. Onları boyunca merak edebilir herhangi bir yırtıcı yolumdan olmak için çok fikir gündüzleri uyumak gerekir.

Onlar olsa bir primat için davranış çok sıradışı bir tip katılmak yapın. Bu kış uykusuna içerir. Nerede yaşadıkları hava çok soğuk almaz olsa da yaşamak için yeterli yiyecek olmayabilir. Onlar kuru sezon boyunca elde edebiliyoruz tek yolu, birkaç ay için kış uykusuna etmektir.

Lemurlar-Gecenin Ruhu

Habitat ve Dağıtım

Madagaskar Adası yakın Afrika’da bulundu ve bu Gri Fare Lemur için ev sahipliği yapmaktadır. Genellikle onların bütün ağaçlarda yaşayan ve zeminde görmek son derece nadirdir yaşıyor. Eğer yaparsanız bu ağaçların dışına ya da bir yuva dışında bir insan tarafından çekildiği düştü iyi bir şans var.

Onlar bir yenisini yapmak daha önce sadece 5 güne kadar bir yuvada kalır. Onlar birkaç gün sonra çok güçlü olabilir kapalı vermek kokuları çünkü bu. Onlara saldırganları çizebilirsiniz gibi koku yüksek düzeyde tehlikeli. Onlar kendi genel yaşama içgüdüsünün bir parçası olarak hareket.

Onlara tropikal sıcaklık sunuyoruz burada orman alanları bulmak bu yüzden sıcak sıcaklıkları zevk. Ancak, bunları da satmak gibi çöl çok sıcak ve kurak bölgelerde yaşayan bulabilirsiniz. Onlar kadar orman ağaçları alındığında her yerde onlar için yeni bir ev bulabilirsiniz kendi ortamında değişikliklere çok iyi yapmak gibi görünüyor.

Diyet ve Beslenme Alışkanlıkları

Gray Fare Lemur vahşi tüketir birçok farklı böceklerin türleri hem de meyve vardır. Ayrıca beslenme, yeterli miktarda almak için çiçeklerden nektar üzerinde durulacaktır. Onlar yiyecek bulmak için adresine kadar ihtiyaç duydukları gibi hareket. Bu kuru sezonunda olsa onlar için çok zor olabilir.

Üreme

İlkbaharda Gri Fare Lemur çiftleşmek için fırsat vardır. Onlar sadece bir yıl olsa da, bir kaç gün için bunu yapabilirsiniz. Bu zor bunların sayıları artırmak için almak için yapar. Yaklaşık bir yıllık zaman tam olgun olarak kabul edilir. Döllenmiş sonra dişi yaklaşık 60 gün sonra genç kadar iki tane olacaktır.

O onları hayatta kalmak için yardımcı o geleni yapacağız. Ancak, ölüm oranı% 50’den fazla olduğunu. Onlar için 2 aylık olana kadar hayatta duymayanlara annelerinin vücut yapar sütü ile beslenecektir. Sonra kendi yiyecek kaynakları bulmak başlayacaktır. Çalışmalar Gray Fare Lemur yaklaşık 5 yıl için mate sadece ilgili olduğunu göstermektedir.

Lemurlar-Gecenin Ruhu

Predators

Baykuş iki tür – Madagaskar Düşük Kulaklı Baykuş ve Peçeli baykuş Gri Fare Lemur asal yırtıcı hayvanlardır. Bu lemur yaklaşık% 25’i nedeniyle yıllık bazda bu iki yırtıcı kendi kaderine yenik olduğuna inanılmaktadır. Bu lemur küçük boyutları çok kolay onları hedeflemek için yapar.

De ağaçlarda yaşayan yılanların birçok türü vardır. Onlar Gri Fare Lemur lezzetli bir yemek olarak bulabilirsiniz. Onlar da onları bulmak çok kolay buluyorum. Halka Kuyruklu Gelincik ve Fossa da bilinen yırtıcı hayvanlardır. Bazı bölgelerde de yırtıcı bu lemur birçok yerli köpekler vardır.

İnsanlar Gri Fare Lemur için büyük bir tehdit vardır. Birçok alanda onlar ağaçların oluşturulan birçok yuva delikleri nedeniyle sıkıntı olarak kabul edilir. Onların yaşam alanları insanların sahip diğer ihtiyaçları için kullanmak mümkün uzak temizlenir olduğunda onlar da yok edilir.

Agresif koruma çabaları onların numaralarını almak mümkün yardım edebilmek için çalışmalar devam etmektedir. Ancak, vahşi, bu lemur sınırlı programları vardır. Orada Madagaskar bazı mülteci yerlerdir ama yasadışı avlanmaya devam olanlar dışında tutmak mümkün değildir.
Altın taç Sifaka Gerçekler

Orta ölçekli primatların biri Altın-taç Sifaka Lemur olduğunu. Çok sayıda ve konumda sınırlıdır. Kadar onlar hakkında bilinen ve sadece 1974 yılında tek bir tür olarak tanımlandı yok. Onlar hayvan büyüleyici bir tür vardır ama onlar hakkında çok şey bugün bir sır olarak kalır.

Lemurlar-Gecenin Ruhu

Tanım

Altın-taç Sifaka lemur kürk, beyaz veya krem ​​rengi. Başımın üstünde olsa adı nereden geliyor olan altın bir taç olduğunu. Bunlar olgun yetişkin olarak yaklaşık 7 ½ kilo ağırlığında. Onlar dikey sıçrayan ve tırmanış için güvenmek çok uzun bir kuyruk var. Bazı primatlar yapmak mümkün gibi olduğunu Lemurlar ağaçlardan asmak için bu uzun kuyrukları kullanmak olsa bir efsanedir.

Dağıtım

Altın-taç Sifaka Lemur Madagaskar Adası üzerinde herhangi bir lemur en sınırlı bir dağılıma sahiptir. Onlar bunun Kuzeydoğu kısmı boyunca bulunur. 6000 ve vahşi kalır bunların 10,000 arasında olduğu tahmin edilmektedir. Onlar öncelikle ağaçlarda yaşayan ve alt kotlara sopa. Gıda ile gelmek zor Ancak, onlar ne bulabilirsiniz görmek için daha yüksek yukarı hareket edecektir.

Davranış

Golden-Crowned Sifaka Lemur gündüzleri genellikle aktiftir. Yağışlı mevsimlerde bile onları çok geceleri aktif olmanın bulacaksınız. Bunlar yaklaşık 6 üye ile küçük aile gruplar halinde yaşarlar. Bu aile grupları içinde erkeklerin kadınlara çok yakın bir oran genellikle yoktur.

Koku işaretleri daha çok bunlardan başka daha, lemur, bu türler arasında çok yaygındır. Bu, birbirlerini bulmak ve yabancıların evlerine aralığı topraklarında olup olmadığını söylemek mümkün onlara yardımcı olur.

Altın-taç Sifaka Lemur sundukları sesler çok geniş bir ürün yelpazesi vardır. Bu sesler onları yırtıcı uyarmak için, ve hatta stresli hissediyorsanız mesajı kapalı vermek için, birbirlerini bulmak mümkün izin verir.

Diyet / Besleme

Nedeniyle bu Lemurlar yaşayan küçük coğrafi konumu, sadece yiyecek bulmak için yaklaşık ½ günde bir kilometre seyahat. Bunlar fındık, meyve, çırpı ve nektar tüketmek. Ne yemek genellikle yılın zamanına bağlıdır. Onlar dolaşım için geniş bir yelpazesi yok beri onlar bulmak ne çok fırsatçı olmak zorunda. Tohumlar tüm yıl boyunca diyetlerine ortak bir elyaf bulunmaktadır.

Üreme

Çiftleşme genellikle Ocak sonunda gerçekleşir. Gebelik süresi 6 aya yakındır. Genç yavrular yaklaşık 5 ay boyunca anneden doyurmaya. Bunlar ıslak sezon yaklaşırken kendi gıda için yem mümkün olacak. Mevcut gıda en bolluk olacak zaman budur.

Olgun kadın sadece her yıl yaklaşık dostum. Üreme Bu yavaş oran genel nüfusu artırmak için arayış içinde büyük bir engel olmuştur. Yüksek bir mortalite oranı da olduğu gerçeği bunların çok azı vahşi olgunluk yaşına demektir. Çalışmalar her ailede tek baskın kadın cins olacağını gösteriyor. Birçok küçük gruplar var neden budur ama hepsi birbirine çok yakın yaşıyor.

Koruma

Altın-taç Sifaka Lemur ilk kez 1974 yılında görüldü yana sayıları azalmaya devam etmiştir. Birçok uzman, onların doğal yaşam için önemli koruma çalışmaları yapılmış değilse birkaç yıl daha hayatta mümkün olmayacaktır hissediyorum. Yasadışı avcılık ve tuzakla aşmak için sorun olmaya devam etmektedir. Lemur Bu tip genellikle evcil hayvan olarak satılmaktadır.
Yakalı Kahverengi Lemur Gerçekler

Giriş

Collared Brown Lemur orta boyutta olan bir primattır. Dünyada Brown Lemur 12 türü bulunmaktadır. Bunlar en iyi bu Brown lemur bilinmemektedir. Bunlar tek başına veya bir grup ile yaşayabilir ve bu onların ortamında bulmak fırsatlar onları çok yönlü yapar.

Tanım

Bir tam yetiştirilen Yakalı Brown lemur kuyruğu yaklaşık 12 inç. Gerçekten bu kuyruk uzunluğu ve nasıl neredeyse onların genel vücut büyüklüğü iki katına gösterebilir yaklaşık 16 inç genel bir vücut ile. Bunlar yaklaşık 5 ½ kilo ağırlığında. Erkek başının üstüne kahverengi ve kırmızı farklı renkler var, çünkü erkek ve kadın arasındaki farkı söyleyebilir. Bir kadın vücudunun bu konumda sadece açık kahverengi.

Dağıtım

Madagaskar Güneydoğu konumu Yakalı Kahverengi Lemur burada bulabilirsiniz. Yakalı Brown Lemur yüksek ağaçlarda yaşayan bulunabilir. Onlar tropikal hem de nemli ormanlar tadını çıkarın. Onlar da bu alanda arasında yaymak ve yaprakların geniş gölgelik ile birlikte o sert, özel ekipman olmadan kendi doğal ortamlarında onları görmek için yapar vardır.

Davranış

Onlar gündüz hem gece hem de aktiftir. Onların aile grupları içinde formu çok güçlü sosyal bağlar. Bu kadın hakimiyeti gösteren değil lemur birkaç türlerinden biridir. Mevsim değişiklikleri ve ay tarafından sergilenen ışık bile miktarı bu lemur davranışlarını etkileyebilir. Birçok araştırmacı son derece büyüleyici olmak bulmak bir çalışma alanıdır. Onlar bağlantılarını görmek için çalışıyoruz. Insanlar da bundan etkilenebilir çünkü onlar bir gün bir bağlantı bulabilirsiniz.

Diyet / Besleme

Lemur çoğu türler gibi, ağırlıklı olarak hazır meyve yiyin. Ayrıca çiçekler, yapraklar, ve fındık yiyin. Diğer öğeleri hazır olmadığı halde çok küçük böcekler tüketecektir.

Yakalı Kahverengi Lemur kendi ortamında büyük bir sorumluluğu vardır. Onlar tüketmek meyve tohumları yemem. Onlar hareket ettikçe Bunun yerine, onlar her yerinde bu tohumları dağıtmak. Bu yeni büyüme yaşamaya devam etmek ormanlar sağlar.

Üreme

Collared Brown LEMUR çiftleşme alışkanlıkları hakkında çok bilinen mevcut değildir. Bu onların aile ve erkekler çiftleşme hakkı için agresif olabilir ki çiftleşmek iddia edilmektedir. Bu onlar için mevcut gıda en bol olduğu çiftleşme mevsimi süreleri boyunca düşer düşünülmektedir.

Yavrular Ekim-Aralık yoluyla doğmuş olabilir. Genellikle bir anda dünyaya sadece bir tane var. Bu genç yavrular günlük bakım gün yardım aile gruplarında erkeklerin gözlemciler tarafından raporlar vardır. Bu Yakalı Brown Lemur Lemur diğer türlere göre daha düşük ölüm oranına sahip olmasının hesabını verebilir.

Koruma

Gibi birçok orada olması gerektiğine inanıyoruz Yakalı Brown Lemur yerinde kadar koruma yoktur. Onlar şu anda nedeniyle doğal yaşam onların kaybı hızla savunmasız olarak bir liste vardır. Bölme işlemi ve tarımı yanı sıra kömür üretimini yakmak hızla sayıları düştü.

Yakalı Brown Lemur Av eti için onları kullanarak birçok köylülerin nedeniyle devam ediyor. Evcil hayvan olarak satılan onlar tarafından karaborsada yapılan para da vardır. Onların doğal çevrenin korunması dahil yardımcı olmak için çaba ve diğerlerinin bazıları esaret yetiştiriciliği onları içerir.
Siyah Lemur Gerçekler

Giriş

Siyah Lemur primat türüdür ve tespit edilmiştir iki alttürü vardır. Bunlar Slader Lemur ve E. Macaco Lemur bulunmaktadır. Birçok yerlerde örtüşme bunların arasında değişmektedir ve bu karışık üreme yol açmıştır. Bazı uzmanlar, başka türler gibi bu karışık yavrular gördükleri ama onlar tamamen yatırılacaktır hatta henüz adlı olmamıştır.

Tanım

Insan dışında, Siyah Lemur mavi gözleri olabilir dünyadaki tek primat olduğunu. Birçoğu rağmen siyah veya turuncu gözleri vardır. Onlar dikey sıçrama gibi onlar tırmanmak gibi denge için kullandıkları çok uzun bir kuyruk var. Onlar çok güçlü arka bacakları var.

Erkekler kürk koyu renk ve kadın kahverengi hafif bir gölge var. Onlar boyutu benzer olmakla birlikte bu renk farklılıkları bize kolaylıkla farklı cinsiyete tespit edebilmek için izin verir.

Dağıtım

Siyah Lemur sadece Madagaskar Adaları boyunca bulunur. Onlar bu bölgede yaşadığı konusunda çok çeşitlidir. Diğerleri tatlı gelişmek gibi görünüyor Bazıları yağmur ormanlarında yaşıyor. Bunlar ağırlıklı olarak ağaçların vakit geçirmek ama yere onları görmek için şaşırmayın.

Davranış

Siyah Lemur dışarı ve gece ve gündüz saatlerinde hem de açılacağız olduğu bilinmektedir. Onlar ağaçları yere yem yanı sıra edecektir. Bunlar yaklaşık 10 üyeleri ile aileleri yaşıyor. Kadın hakim ama erkekler bu primatlar arasında iyi tedavi edilir.

Bu aile içinde bağları çok güçlü. Dövüş çok seyrek ama paspas sezonunda artırabilir. Erkekler genellikle mümkün olduğunca çok çiftleşmek için çok aileleri arasında hareket edecektir.

İletişim koku bezleri ve siyah Lemur için ses çıkarma şeklinde bulunur. Onlar kendi topraklarında tehlikede iddiası çok güçlü kokular serbest bırakabilirsiniz. Onlar da purrs, homurdanıyor, ve tiz kahkahaları da dahil olmak üzere çeşitli sesler yapabilirsiniz.

Diyet / Besleme

Kara Lemur için diyetin yaklaşık% 80 meyve çeşitli gelmektedir. Onlar bulmak için sık sık dolaşmak yok. Böceklerin, fındık, ve yaprakları için bakmama rağmen yeterince meyve alınamıyor zaman. Onlar bu yüzden onlar diğer gıda kaynaklarını bypass edecek bol olduğunda olsa meyveyi tercih yapmak. Kuru sezonunda Bu besinlerin çeşit almak için toprak tüketmek bilinmektedir.

Üreme

Çiftleşme Nisan-Mayıs Siyah Lemur için gerçekleşir. Onlar yaş yaklaşık 2 yıl zaman kadın çiftleşme olgun olarak kabul edilir. Erkekler çiftleşme için yaş yaklaşık 1 ½ yıl vardır. Tek bir bebek tipik olarak doğan fakat meydana gelen ikizlerin bazı durumlar söz konusudur.

Dişiler genç için bakmakta çok iyi. Onları beslemek için ve kendileri dikkat çekmek için yaşa gelene kadar onların ihtiyaçlarını karşılamak için ellerinden geleni. Genç genellikle rağmen anneleri ile birlikte çok güçlü bir bağ var ve devam kadarıyla onlar olgun olarak girişim yok.

Koruma

Biz vahşi Siyah lemur sayısını tam olarak bilmiyoruz. Bu nedeniyle onlar çevre etrafında dağıtmak hangi yolları saymak zordur. Ancak, çalışmalar doğal yaşam insanların elinde azalacaktır devam ettiğini göstermektedir. Orada onları korumak için yerinde çabaları vardır ama Madagaskar Adası hükümeti bilerek bu primatlar avlamak ve tuzak olanlar için cezalar sert yapmaz eğer yardım edecek değildir.
Aye Aye-

Tanım

Dünyadaki bütün lemur, Aye-Aye Lemur gece olduğu en büyük primat olduğunu. Bu gerçekten bir primat olduğunu fark etmedi eğer biri olsa bu noktaya iddia edebilir. Bir Misk sıçanı veya nedeniyle görüntüler fiziksel özelliklerine büyük kemirgen bir tür olduğu için olsa da genellikle.

Anatomi

Diğer türlerden oldukça farklı olan Aye-Aye LEMUR vücuda ilişkin özellikleri bir çift vardır. Birincisi, onların başkalarının ötesinde birkaç santim uzanan çok uzun bir orta parmağı var. Onlar yiyecek bulma aracı olarak kullanabilirsiniz. Biz daha sonra bu konuda daha fazla konuşmak olacaktır.

Onlar da her uzun ve keskin dişleri bulunuyor. Bu dişler de bütün yaşamları boyunca büyümeye devam ediyor. Esaret özel bakım onlar çok uzun alamadım sağlamak için alınmalıdır. Onlar vahşi olduğu gibi doğal olarak onları aşağı dosyası öğeleri verilmelidir. Aksi takdirde yaşam kalitesini azaltan diş problemleri ve çürüme riski vardır.

Aye Aye-lemur ceket genellikle rengi siyah. Olsa koyu gri renklendirme özelliği olanlar genellikle vardır. Bunların hepsi tüm yıl boyunca çok sıcak bölgeleri yaşıyoruz aslında verilen anlamak zordur kalın kürk var.

Onları hayatta kalmak için yardımcı duyularını kullanırlar. Onlar yiyecek bulmak ve nedeniyle görme ve kokulu yeteneklerine tehlikeyi önlemek edebiliyoruz. Bunlardan korkutucu bir görünüm olsa zamanın başlangıcından beri onlar için bir sorun olmuştur. Romalılar onları kötü olmaya ve onları avlayıp öldürür bile. Birçok kültürde bu aynı inanç bugün de devam ediyor.

Evrim

Biz bir bütün olarak lemur evrimi hakkında çok fazla bilmiyorum da, sadece Aye Aye-Lemur ilgilendirmeyen bazı sorular vardır. Onlar yiyecek bulma bir çok farklı yöntem var. Bu onların uzun, orta parmak içerir. Ne tür bir yarar ihtiyaç duyan bu türün neden oluştu?

Birçok uzman daha sonra, bu yeteneği ile opossum diğer dünyadaki tek hayvan olduğuna inanıyoruz. Bu evrimsel değişim onlara oluşmasına neden gıda eksikliği olabilirdi. Onlar kurtçukları oldu gıda kaynağı almanın bir araç gerekli. Uzun parmak gerçekleşmesi için izin ve bu özel Lemur türlerin yaşamını sağlamıştır.

Aye-Aye Lemur hakkında diğer büyük gizem dişlerin şekli ile ilgisi yoktur. Neden bu türün ama diğerleri için içe çevirirsiniz? Diğer Lemur türlerin hiçbir fark yoktur diyet Neden onlar yarar gerekiyor?

Davranış

Geceleri aktif olmak, genellikle eylem Aye Aye-Lemur görmek mümkün olmayacak demektir. Ancak, gün boyunca aktif görülüyor orada bunların raporları vardır. Bu yağışlı sezonunda durumda olması daha muhtemeldir. Kendilerine sunulan meyve tüketen daha fazla vakit geçirmek istiyorum çünkü budur.

Aye-Aye Lemur bu yaptıkları tüm vokal sesler gelince bir sır olmaya devam ediyor. Onlarla çok aktif ama biz sadece onlar ne anlama geldiğini belirlemek için henüz anlamı yok. Ne biz biliyoruz ama bu iletişim biçimleri, tüm aile grubu için gerekli olmasıdır.

Onlar bu zaman çok sosyal olsa da, bu Lemurlar da izole edilmesi seçin. Onlar yiyecek aramak gibi Bunlar büyük ölçüde dışarı yayılabilir. Sonra bir birim olarak daha sonra yeniden olacaktır. Bu lemur ev aralıkları sık örtüşüyor. Bu baskın kadın çok çok kabul edilmez bir şeydir. Onların aile biriminin dışında kadın yiyecek arayan alanında olmuştur biliyorum eğer çok agresif olabilir.

Habitat ve Dağıtım

Sadece Madagaskar Adası çevresinde kendi doğal ortamında Aye Aye-Lemur bulmak mümkün olacak. Onlar Doğu kısmına sopa eğilimindedir ancak onlar da bölgede dağılmış olduğu bilinmektedir. Onlar yağmur ormanları seviyorum ama her zaman nedeniyle insanlar tarafından tahrip ediliyor yaşam orada yaşayamaz.

Yüksek rakım bölgeler bu lemur için cazip gibi görünüyor. Onlar, üstlerindeki yaymak yaprakların gölgelik güvenliğini tadını çıkarın. Bu onların yuvalarını oluşturmak için ideal bir yer verir.

Diyet ve Beslenme Alışkanlıkları

Daha önce bahsettiğim o uzun, orta parmak hatırlıyor musun? Bu Aye Aye-Lemur yiyecek bulmak için kullanır nasıl inanılmaz. Onlar kurtçukları bulmak ve ağaçlar onları almak için saniyede 8 kata kadar ağaçları dokunun olacaktır. Bu da çok iyi olduğunu onlar için yeme çok yaygın bir şeklidir.

Onlar mümkün olduğunca çok yemek, her gece saatler geçirebilirsiniz. Onlar yemek için her gece 1 ila 2 ½ mil kapsayabilir. Fikir de kuru mevsim sırasında hayatta kalmak için yağ kadar saklayabilirsiniz böylece mevcut ne yemektir. Onlar kurtçukları bulamıyorum zaman onlar mantar, meyve ve fındık razı olacaktır.

Üreme

Çiftleşme mevsiminde erkek sinirli ve saldırgan olur. Onlar doğru o mümkün olduğunca çok sayıda kadın ile yapmak kazanmak istiyorum. Erkek ve kadın bütün gün ve bütün gece boyunca birbirleri ile çok fazla zaman harcamak bu gerçekten sadece zaman.

Bu genç ile anneler gözlemlemek için harika. Genellikle, onlarla oyun oynamak, onları beslemek ve onlara hayatta yardımcı olmak için ellerinden geleni yapmak. Hayatta kalmak için genç yardımcı olmak için onların içgüdüleri maymunlar ve maymunlar dahil olmak üzere diğer primatlar çok benzer.

Predators

Kedi türüdür Fossa Aye-Aye Lemur ortak bir avcıdır. Yurtiçi köpekler de onlar için rahatsız edici olduğu bilinmektedir. Ağaçlarda yaşayan yılan türlerinden bir çift de onlara beslemek mümkün.

İnsanlar bu olsa Lemur için büyük sorun vardır. Habitat hızla tahrip ediliyor. Bu indirim ve yakılarak alanlarını içerir. Bu alanlar ailelerini beslemek için Köylü’nın bitki tarımsal ürün yardım etmek için temizlenir.

Aye-Aye Lemur ayrıca bu köylerde birçok efsaneler ve batıl bir parçasıdır. Onlar bu Lemur kötü bir şeklidir ve hemen öldürülmesi gerektiğini hissediyorum. Bir de ilk Lemur öldürmek olmasaydı ona uzun parmak sonra öleceğini işaret ediyorsa.

Bu köylülerin çoğu çok yoksul ve onlar geçmişin efsaneleri sarılmak. Bir grup mümkün olduğunca Aye Aye-Lemur gibi birçok öldürmek gibi onlar avı devam. Bu efsane uzağa gidiyor gibi görünmüyor ve sonuç olarak onların sayıları geri almak imkansız yanında olacak bir hızda düşmeye devam ediyor.

Bu lemur ihtiyaçları hakkında köylüleri eğitmek çok imkansız olmuştur. Onlar soyu tükenmiş care görünmüyor. Aslında, çoğu yaptılar eğer iyi bir şey olacağını söyleyecektir. Oysa kalite koruma çabaları ile uğraşanların havlu atmak için hazır değildir.
Verreaux en Sifaka Gerçekler

Giriş

Diğer türler ile karşılaştırıldığında Verreaux en Sifaka Lemur boyutta bir ortamdır. Bu, bir primat ve maymunlar birçok küçük türlere çok benzer. Sonuç olarak, genellikle doğru bir primat olarak kategorilere ayrılır. Bu her zaman bir çok farklı fiziksel bir görünüme sahip Lemur birçok diğer türler ile durum böyle değildir. Bu hafif perdelidir elleri ve ayakları var Lemur tek türdür. Bu özel Lemur bilinen dört alt türü vardır.

Tanım

Onlar bir siyah yüz renk ağırlıklı olarak beyaz. Onları sıçrama ve dengeli kalmaya yardımcı olur çok uzun bir kuyruk var. Bunlar ağaçlar çok iyi uyum sağlayan bir vücuda sahip. Bu zemin üzerinde Ancak, sadece atlamalı etrafında hareket edebilirsiniz. Bu ‘onlar için çok hızlı değildir ve enerji büyük bir alır.

Onlar olgunluğa ulaştığında Onlar yaklaşık 18 cm kadar büyür. Kuyruk kadar ilave 24 inç olabilir. Onlar erkekler genelde kadınlara göre daha büyük olan 6 8 pound ağırlığında olabilir. Onlar ayrı lemur diğer türlerden bunları diş farklılıklar var. Bunlar keskin ama ağzına doğru içe açılı.

Dağıtım

Madagaskar Adası Verreaux en Sifaka Lemur ev sahipliği yapmaktadır. Onlar olsa habitatların çeşitli kaplar yapmak. Bunlar ıslak tropikal yağmur ormanlarından dikenli kuru tatlı alanlara değişir.

Davranış

Onlar yuvalama alanları ve bunların gıda kaynaklarını korumak böylece Verreaux en Sifaka Lemur yaşam açısından çok toprak olduğunu. Bir aile grubu yalnızca bir erkek ve bir dişi olabilir. Diğerleri kadar 12 üyelerinin bir karışımı var.

Diyet / Besleme

Besleme genellikle geç öğleden sonra tekrar sabah erken oluşur ve. Onlar bir mola ve gün ısı sırasında dinlenme olacaktır. Yapraklar Verreaux en Sifaka Lemur en sahiptir yiyecek türüdür. Ancak, çırpı, ağaç kabuğu, fındık ve meyve gibi öğelerin çeşitli yemek olacaktır.

Onlar kalite dayalı olsa onların yiyecekleri seçmek eğilimindedir. Gıda bol zaman onlar en iyi ne gibi bulmak için bazı öğeleri atlayacak. Erkek egemen ve onlar bir şey yemek olmaz eğer ailedeki herkes de onu geçmek için gidiyor.

Üreme

Aile grubunun baskın erkek bu arkadaşları sadece bir tanesidir. Yine de grubundaki kadın ile ilişkili değildir. Dişiler genellikle ona teklif etti tımar dayalı bir arkadaşı kabul. Onlar kızışma olduğunda kadın bakımlı olsun olasılığı daha yüksektir nedeni budur.

Onlar bir tek yavru çoğu zaman doğurur. Bazen ikizler doğarlar. Yaklaşık 8 hafta boyunca annenin karnına genç kalmak. Sonra o bir kaç ay içinde kendisi için bakmak mümkün olduğu kadar etrafında binmek arkasına transfer edilecektir. Onlar çok yüksek bir ölüm oranına sahip.

Koruma

Verreaux en Sifaka Lemur geleceği için çok acımasız bir bakış açısı vardır bir primat olduğunu. Onlar zaman içinde bu noktada hassas olarak kategorize edilir. Kendi doğal yaşam alanlarının hızlı imha onlara büyük bir tehdittir. Birçok bölgede onlar et kaynağı olarak köylüler tarafından avlanırlar. Bu köylülerin de bu Lemurlar bulunabilir nerede avcılar gösteren karşılığında para ya da malzemeleri almak. Bazen bu primatların da evcil hayvan olarak satılmaktadır.

Bunların doğru koşullar ile vahşi yaşamak ne kadar bilinmemektedir. Ancak, Verreaux en Sifaka Lemur tutsak iyi yaşamak bilinmektedir. Orada ortalama ömrü 18 yıldır.
Lemur Anatomi

Lemur gövdesi çok büyüleyici. Bunlar uzun ve sivri olan burun var. Bunlar genellikle çok küçük ama türe bağlı olarak hacim olarak değişir. Onlar opposable başparmak var ve onlar tırnakları var. Pek çok insan gibi pençeler inanmak zorunda değilsiniz.

Onlar yansıtıcı olduğunu ve geceleri onları çok parlak yapar retina var. Onlar gececi beri geceleri dolaşırım ile onlara yardımcı mükemmel bir görüntüye sahip. Onlar renkleri görmek çok iyi olsa da yok.

Onlar koku alma duygusu ağır bağlıdır yok. Bu birbirlerini tanımak mümkün olur. Onlar ellerinin altındaki koku bezleri bulunur. Bu hareket ettikleri zaman onları arkasında bir imza bırakmak için izin verir.

Farklı renklerde çeşitli Lemurs bulabilirsiniz. Bu türler bağlıdır ama genellikle kendi doğal ortamlarında hayvanların gibi farklı yanlış kategorize edilmiş neden olmasıdır.

Lemur kadar çok insan düşünmek gibi ağaçlardan asmak için onları sağlayan bir kuyruk yok. Bunun yerine, denge için kendi kuyruk güveniyor ve onları geride bırakmak koku yardım etmek. Indri türler bile bir kuyruk yok! Bunu yapanlar büyük bir mesafe sıçrama ve kuyruk düzgün arazi yardımcı olur. Onlar yiyecek almak için ve predatör önlemek amacıyla birkaç metre atlayabiliyor.

Bazen Lemurlar yeterince yiyecek temin yok olduğunu göreceksiniz. Onlar olsa onların metabolizmasını kontrol etmek ve hayatta kalmak için çok az gıda güvenmek edebiliyoruz. Hepsi yiyecek bulamadığı zaman gıda tedarik dönene kadar onlar bile hazırda olabilir. Onlar yemek hazır olmadığında zamanlarda üreme önlemek için yeteneği var.

Lemur primat son derece akıllı bir türü olarak kabul edilir. Onlar bile araçlarını kullanmak ve problem çözmek için bilinmektedir. Bu konuda ne kadar ilginç olduğunu onların genel vücut büyüklüğü ile orantılı olarak çok küçük bir beyin olması.

Onlar hayatları boyunca büyümeye devam eden çok güçlü dişlere sahip. Lemurlar tutsak oldukları zaman bir sorun olmaktan Bunu önlemek için üzerinde kafa yormak için öğeleri verilir. Aksi takdirde bu dişler çok uzun olabilir ve onlar için bir sağlık riski olmak için büyümek istiyorum.

Lemur diğer primatlarda daha kendi dişleri üzerinde güçlü bir emaye olduğuna inanılmaktadır. Bu neden oluşur Ancak, tam olarak anlaşılmış değildir. Çalışmalar vücut lemur için iyileşmesi uzun zaman alır göstermektedir. Ayrıca, yaralanma nedeniyle enfeksiyonlara karşı duyarlıdır. Bu saldırıya uğrayan veya yakalanmadan bir tuzak ama sonra kaçan sonra ölüyor yüksek bir sayı için hesap edebilirsiniz.

Lemur genel gövde tasarımı çoğu uzman ile etkilendik biridir. Onlar evrim sürecinde kendi vücut bugün gördüğümüz bir yetişkin maymun boyutu oldu birinden gitti inanıyorum.

Aslında, çoğu uzman, hatta nerede bir Lemur bu fosil kalır düşünmüyordu. Oysa bugün mevcut olan DNA testi başarıyla onlar hayvanların ne tür tanımlamak için onlara yardımcı oldu. Kesinlikle biz Lemur anatomisi hakkında düşündüm şekilde değişti büyüleyici bir keşif oldu.

Onların vücutları onları ortamlarında çeşitli başarılı edebilmek için tasarlanmıştır. Bunlar dünya primatların tüm türlerin ortamı için en uyumlu olarak kabul edilir. Onların bacaklar çok güçlü oldukları ve hepsi dört etrafında yürüyün. Onlar etrafında bakmak hakkına ayağa yaparken, pek çok diğer primatlarda yapmak gibi iki ayak üzerinde yürümek değildir.

Lemur Besleme

Lemur genellikle kendi doğal ortamlarında bulmak fındık ve meyve ile beslenirler. Bu öğeler, genellikle onları ağaçları bulmak için çok kolaydır. Meyveler mevsimi değil ne zaman böcekler ve hatta küçük hayvanları tüketecektir. Onların beslenme alışkanlıkları çok yeni ağaçların büyümesini soracak.

Onlar etrafında hareket gibi onlar tohumları dağıtarak sonunda. Az lemur etrafında orada bulunan olduğunda yeterince bunu yapamaz. Sonra orman alanlarında yeni bitki ve ağaçlar bir depolama genel olarak var oluyor. Bu da Madagaskar Adası’nda yaşayan hayvanların diğer türleri üzerinde aşağı yönlü sarmal etkisi olabilir.

Onlar gıda kaynakları çok düşük olunca da onların metabolizmasını yavaşlatmak mümkün. Bu onları o gıda ile gelmek zor olduğunda yılın mevsimlerde açlıktan ziyade gelişmek mümkün olmasını sağlar. Öyle bile olsa, onlar dinlenmeye zaman böyle sert koşullarına ayarlayarak zor bir zaman olabilir.

Gıda bol olduğunda Lemurlar onlar gibi o kadar çok tüketecektir. Aslında, birçok tür onlar kuru sezon önce ağırlık çift o kadar tüketmek bilinmektedir. Bu onları ileride gelecek sezon için çok az yiyecek hayatta edebilmek için onları yeterince yağ depolamak için izin verir.

Çalışmalar Lemur çevreleri değişikliklere çok iyi adapte olduğunu göstermektedir. Onların ev aralığı onları yiyecek bulmak için için çok büyük gelebilir olabilir. Bunlar bitkisel alanlarda gıda kaynaklarının bolluğu yararlanmak amacıyla yağmurlu mevsimlerde uzun mesafelere seyahat edebilir. Sonra yağmur durduğunda hareket edecek.

Genç Lemurlar annelerinin sütünden doyurmaya. Bu ihtiyaç duydukları beslenme ile sağlamaktadır. Onu genç bulmak için yiyecek zor ise henüz hayatta olmayabilir. Vücudu yeterince süt üretmek mümkün olmayacaktır. Ne olsa ilginç genç genellikle bol gıda kaynaklarının sefer elinizde olmasıdır. Bu Lemurlar hayatta kalma oranlarını artırmak için doğanın şekilde bir parçasıdır.

İlk azı dişleri genç için ortaya çıkmaya başladığınızda onlar annelerinin sırtına atlayacaktır. Onlar daha sonra kendi gıda için yem başlayacaktır. Genç etrafında çeşitli yırtıcı hayvanlara en savunmasız zaman budur. Onlar da hareketleri için yeterince yetenekli olmadığı gibi ağaçların dışına düşen risk. Bu uzun mesafe sıçramaları için kendi kuyruğunu kullanarak içerir.

Bireylerin kendi yiyecek bulmak bile baskın bir dişi yeme alışkanlıkları üzerinde çok güçlü bir etkisi vardır. Ailede stres düzeyi yüksek olduğunda hepsi daha az yemek eğilimindedir. Ayrıca, diğer aile üyeleri baskın kadın kurşun izleyin. O gıda belirli bir tür yemek olmaz Örneğin daha sonra diğer aile üyelerinin hepsi de gıda kaynağı atlamak için gidiyoruz.

Lemur de kendi aralarında mücadele bilinmektedir. Çatışmanın önemli nedenlerinden biri dolaşmak için yeterli gıda ile ilgisi yoktur. Bu gerçekleştiğinde komuta zincirinde yüksek dişiler ilk yavruları olacak gibi tüketecektir. Erkeklerin çoğu daha sonra ailenin dışına itti ya da gıda için kendi terk edilmiştir.

Düşük rütbeli kadın ve genç açlıktan ölebilir. Onlar zayıf olsun onlar da güçlü kadın etrafında itilmiş olacaktır. Bu kadın başkalarından alabilirsiniz tüm gıda alacak. Argümanlar ısıtmalı olsun kadın birinin ölüm meydana gelebilir.
Lemur Üreme

Lemur çoğu türler için çiftleşme mevsimi çok kısa. Bu genelde yılda en az üç haftadır. Kadın muhtemelen sadece yılda birkaç gün kızışma olacak. Böyle küçük bir pencere dünyada lemur sayısının artırmak için almak için büyük bir sorundur.

Çok lemur dünyasında kadınlara göre daha fazla yetişkin erkek olduğu görülmektedir. Bu bile zor erkeklerin çiftleşmek için hazır olan bir kadın bulmak için yapar. Birçok erkek de olgun bile başarıyla çiftleşmek için mümkün olmadan yıllar gidecek.

Lemur çiftleşmesinden için yılın zamanı çevre etkilenir. Bu, bazı bölgelerde genç kış aylarında doğmuş anlamına gelir. Oysa orada her yıl çok sıcak hava var. Diğer alanlarda genç bahar ya da yaz aylarında doğmuş olsa.

Kuluçka süreleri de çok olacaktır. Bazı türlerde 9 hafta kadar düşük olabilir. O kadar 24 hafta olabilir ama diğerleri için. Çalışmalar Lemur daha genç daha küçük boyutlu bir defada doğan olacağını göstermektedir. Küçük türler, bir seferde 2 ortalama ancak 4 kadar olabilir. Büyük türler genellikle bir defada 1 yavru var ama 2 olabilir.

Gıda durumu genellikle Lemurlar yeniden ne zaman belirler. Gıda malzemeleri kısa olduklarında üreme önlemek olacaktır. Bu onlara hayatta kendi şansını artırmak için devam edebilmek için doğal bir yöntemdir.

Bebekler doğumda çok açıktır. Güvenle sırtında tutmak için mümkün olana kadar anne ağzına bunları taşımak olacaktır. Onlar kendi ağaçların üzerinde hareket etmek için yaşa gelene kadar burada domuz geri devam edecektir. Onlar kendi çıkmadan önce 2 yıl boyunca anneleri ile kalmak.

Kendi üzerinde ilerlemek için yaşa gelene kadar bebek Lemurlar annelerinden süt tüketmek. Annenin vücut onları besleme durur zaman ilk molar ortaya çıkmaktadır. Ne çok ilginç gıda en bol olduğu bu genç lemur için sütten kesilme süresi genellikle sağ yılın sefer zaman aşımına olmasıdır.

Bebek ölüm oranı lemur için çok yüksek. Onların anne bırakmak ve kendi çıkmak için edebiliyoruz önce Daha bunların yarısından daha ölecek. Vahşi bir Lemur tipik ömrü yaklaşık 18 yıldır.

Esaret Lemur için birçok ıslah programları vardır. Amaç çiftleşme meydana böylece çok iyi şartları sunmaktır. Dişiler yakından kızışma olduğunda onlar yapabilir sağlamak için izlenir.

Çok genç için mükemmel tıbbi bakım sunmak için yerinde önlemler vardır. Amaç onları mümkün olduğunca çok olgunluk yaşına mümkün sağlamaktır. Yine de, esaret aralarında yüksek bir ölüm oranı orada devam ediyor. Oysa o vahşi daha düşüktür. Fikir bu lemur çok geri vahşi bir gün serbest bırakılması mümkün değildir.

Birçok orada çeşitli hayvanat doğum kontrol kadın Lemurs olduğunu üzgün. Onlar nedeniyle bu hayvanların sayıları çok düşük olduğu gerçeği yavrular zorunda onları sınırlayıcı gerektiğini hissetmiyorum. Ancak birçok hayvanat bahçeleri mevcut nüfusundan daha fazla lemur için yer sunmaya devam kaynakları yok.

Lemur Sosyal Yapısı

Lemur ve sosyal yapısı çok ilginç. Bunlar birbirleri ile hareket, küçük gruplar halinde yaşarlar. Bu aile grupları erkeklerin üzerinde hakim olan kadın var. Bu erkek ve kadın arasındaki farkı anlatmak için çok zor olabilir.

Bunlar, aynı fiziksel özelliklere sahip ve aynı boyuttadır. Lemur kadın erkekler üzerindeki hakimiyetini olan primatların tek gruptur. Ayrıca, erkek ve dişi boyut olarak önemli ölçüde farklı değildir sadece bir tanesidir. Tipik olarak, dişi primatlar belirgin küçüktür.

Onlar ailesine ait gibi duygu bunların büyük bir parçası olan sosyal tımar katılmak. Aslında liderler tımar yapılır hangi sıraya göre herhangi bir Lemur ailesinin kim hakkında bir çok şey öğrenebilirsiniz. Hakim bayan liderler tüm başkaları tarafından bakımlı olacak olanlardır.

Onlar toplumsal yapı ve yakın örme aile çok yakın bağları geliştirmek. Onlar gözlemlemek ilginç çeşitli duygularını göstermek için edebiliyoruz. Onlar genç ve diğer üyelerin yasını görünüyor. Onlar da kendi aileleri arasında ve diğer aileler ile mücadele bilinmektedir.

Lemur ve iletişim yöntemleri ilginç. Bu da onları, belirli bir aile için özel olan dil belirli türleri olan neden olur. Lemur yürütmektedir ama biz başarılı deşifre mümkün olmamıştır ki birçok sesler vardır.

Lemur için çoğu zaman ağaçların harcanmaktadır. Ancak, Halka Kuyruklu Lemur dahil olmak üzere bazıları arazi üzerinde zaman harcamak yok. Küçük türler korunması için ağaçların kalmak olanlar gibi görünüyor. Bu küçük türlerin bazıları çok izole edilir ve onlar ait bir ailem yok. Oysa onlar sadece aynı gelişmek gibi görünüyor.

Lemur bir ailenin fiziksel iletişim gözlemlemek çok ilginç. Örneğin bunlar, oturma görme veya üzerinde hunching olabilir. Çoğu kez onlar düşünce çok derin olarak görünür. Onlar çevrelerine iyi dinlemeleri yaptıklarını ve tespit bu tehlike işaretleri veya sesler de geri çekilecek.

Yuva ve yiyecek paylaşımı Lemur gruplar arasında çok yaygındır. Gıda sıkıntısı olduğunda bu olsa değiştirebilirsiniz. Sonra birbirlerine açmak ve güçlü olanın hayatta kalması için dışarı çıkmış olabileceğini düşündürmektedir. Gıda ve yaşam ile sorunlar grup işlemek için çok fazla olunca erkeklerin de bir aileden dışarı itilebilir.

Bir Lemur ailesinin ortalama büyüklüğü 15 üyesi kalmıştır. Onlar yiyecek yıl yaklaşık bol olduğu bir yerde yaşıyorsanız olsa daha büyük olabilir. Kendi genel sağkalım yerde olmak için bir daha sınırlı sayıda eğiliminde olsa devir yoluyla gidin bölgelerde yaşayan olanlar için.

Orada var olduğu bilinen sadece erkek lemur grupları olmuştur. Sosyal yapı, bu tür çok tuhaf. Ancak nedeniyle onlar kadın kadar benzer ki aslında var sadece kaç tanesi kesin olarak bilmek zor. Ancak bunların daha fazla her zaman tespit olmaya devam etmektedir.

Hala Lemur sosyal yapısı hakkında araştırmacıları büyüleyen şeylerden biri de iletişim ile ilgisi yoktur. Orada değil ‘belirli sesleri diğerlerinden daha fazla kullanılan neden olsa da bilinir yeterli. Onlar çevrelerindeki tehlikeleri olsa varken başkalarını uyarmak için ellerinden geleni yapmak.

Lemur Evrim

Biz Lemur evrimi hakkında bilmiyorum bol var. Ancak, ışık geldi bazı temel bilgiler var. Örneğin onlar 175 milyon yıl önce Afrika’dan kırdı düşünülmektedir. Lemur pek çok artık Madagaskar Adası’nda bulunan nedeni budur.

Uzmanlar bu Lemurlar yaprakları ve odun parçaları oluşuyordu sallar üzerinde adaya gitmek mümkün olduğuna inanıyorum. Bu inanmak zor gelebilir ama son derece zeki primatlar.

Bu Lemurlar onlardan daha gelişmiş olduğunu ve bu gün boyunca dışarı vardı diğer primatlar önlemek mümkün olması için bir çaba gece olmak mümkün olduğu düşünülmektedir.

Lemur Madagaskar Adası üzerinde herhangi bir yırtıcı yoktu ve o gelişmeye ve orada gelişmek için onlara yardım ne bir parçasıdır. Ancak, uzun nedeniyle insanların tehditleri risk altında olmuştur.

Biz Lemur ve diğer primatlar için linage bağlayan olsa nasıl emin değildir. Orada birçok teoriler vardır ama biz sadece gerçek ne olduğunu söylemek doğru bilgiye sahip değiliz. Bu fikir, farklı düşünceleri keşfetmek olsa ilginç olabilir.

Birçok uzman Lemur primatların kalanından vardı izolasyon onların farklılıklarına yol ne olduğuna inanıyoruz. Onlar insanlar Madagaskar Adaları geldiğimde çok farklı kesimleri içine kırmak başladı. Daha yıkmak ve evrim sürecinin bölünmesi ve böylece birçok türün gelişi için bu hesapları.

Birçok uzman, lemur sayısız türler şimdiden milyonlarca yıl geçmiş tükenmek inanıyoruz. Fosil kalıntılarının bazı Lemurlar olduğuna inanılan ve onlar £ 350 kadar ağırlık vardır. Bu yetişkin bir goril büyüklüğü bugün çok benzer olacaktır.

Uzmanlar boyutunda azalma onlar ağaçlarda yaşayabileceklerini nedeni olabilir inanıyoruz. Zemin üzerinde olmak onlar için bir tehlike çok fazla olabilir. Sınırlı besin kaynakları da onlara küçülüyor oluşturuyor olabilir. Evrim Bu değişim tipi onları mevcut az gıda ile gelişmek için izin olurdu.

Bu Lemur tüm primat gruplarının en farklı olduğuna inanılmaktadır. Onlar ortamındaki değişikliklere uyum başarılı mümkün olmuştur. Aslında, onlar tehlikede temel nedeni insan eylemlerinin değil, onların doğal ortamda hayatta kalabilmek için kendi yetersizlik nedeniyle.

Onlar primatlar her türlü tehlikeye bir kez daha gelişmek mümkün yardım edebilmek için yollar bulmak olsa Birçok uzman Lemur ek çalışmalarla umuyoruz. Bugün ortamda değişiklikler olsa da sadece çok hızlı gerçekleşir ve Lemur yeterince hızlı adapte gelişmeye için buna izin vermez.

Böylece genetik primatlara bağlantılı olduğundan Peki nasıl Lemurlar insanlara ilgisi var? DNA çalışmaları Lemur insan DNA’sının en farklı olan bir primat olduğunu göstermektedir. Uzmanlar fazla bilgi daha fazla fosil kalıntıları dahil ışığına çıkacak umutluyuz. Sonra bazı kesin Lemur evrim daha belirleyebilir.

Lemur evrim kalır büyük tartışmalardan biri Lemur Ida seçildi ne ilgisi var. Bu fosil kalıntılar yaygın bir Lemur olanlar olarak kamuoyuna sunulmuştur. Kalıntıları iyice uzmanlar tarafından incelendi önce Ancak, bu tür bilgilerin serbest bırakıldı.

Onlar kesinlikle erken lemur kalıntıları hissediyorum bazı vardır. Diğerleri olsa ikna olmuş değiller. Tüm kesin olarak söylemek için çok yanıtlanmamış birçok soru vardır. Yine de, bir gün yeterli ışık bize bu konuda aramaya cevap vermek için soru üzerine döken olacağı umut var.

Ergunca tarafından

Herkes Cennete Gitmek İster ama Hiç Ölmeden Cennete Gidilir mi?

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir