Hasret Kokuyorsun Ey Yar


En son Güncelleme tarihi ve güncelleyen: 9 Ocak 2020 Kerim Usta

Hasret Kokuyorsun Ey YarHasret Kokuyorsun Ey Yâr Sanki Ölüm Kokusu Gibi. Sesini Bilmeden Özlüyorum, Üzerime Sesini Örtermisin Belki Kelâmlarım Üşür. Ver Sesini Yâr….! Yaralarıma Süreyim.
Gel Seninle Mutluluk Safına Duralım, Ümitlerimize Duâ Edelim.
Senin Yokluğunda İsminin Beş Harfine Sığındım, Her Harfine Bir “Aşk” Sakladım. Seni Her Satırımda, Her Parağrafımda, Her Noktalama İşaretlerinde Aradım, Çünkü Sen Benim Göz Yaşımla Yazdığım Şiirdin.
Yokluğun Kimbilir Kaç Satırdı, Bütün Ormanları Kalem, Bütün Okyanuslar Mürekkeb Olsa, Seni Yine Yaza Yaza Bitiremezdim. Biliyorum Bu Alemde Ne Sen Benim Oldun Nede Bensenin, İnan Olmayacağızda. Sen Bir gün Beyaz Gelinlikle Giderken Ben Ardından Hazan Yaprakları Gibi Göz Yaşı Dökeceğim.
Bazı Şarkılar Söylenmeyince, Bazı Şiirler Yazılmayınca, Bazı Sözler Hamuş Olunca, Bazı Aşklarda Anlatamayınca Güzeldir Yarim.
Bazı Aşkların Mayasında Suskunluk Vardır, Sadece Susarsın, Görebilsen Belki Gözlerinle Anlatırsın Belkide Yüreğinle.
Ey Benim Yürek Sızım….!
Sesinle Yüreğine Dokunduğum Yâr,Benim Gözünle Bir Bakabilsen Kendine Nasıl Bir Aşk Feryad Figan Edersin. Bendeki Seni Görünce
Ey Gönlüm….!
Sustuğum Zaman Hep İçimde Kanarsın, Kan Çanağı Olmuş Gözlerime Bakarak Benimsin Dermiydin..? Yüreğimde Sıcak Sıcak Kanayan Yaraya Melhem Olurmuydun,
“Şimdi Şiir Senin Yüzündür
Şimdi Benim Tahtım Senin Dizindir “Dermiydin Yarim.
Ey Benim Yüreği Güzel Yarim…!
Ben Bütün Hüzünlere Dünden Razıyım. Beni Hayallerimde Yanlız Bırakma Ne Olur…..!
İşte Ben Böyleyim, Kelimeler Bazılarının Boğazına Benimse Yüreğime Dizilir.
Uzaklardada Olsan Biliyorum Sevginle Yetişirsin İmdadıma, Biriktirirsin Bilirim Kelimelerini Hazine Sandığında. Dökülse O Sandık Kimbilir Neler Çıkar Sandıktan, Değerimi Hiç Karıştırmazsın Diğerleriyle. Arada Bir Olsada Bakarsın Yüreğindeki Sandığa.
Yavan Ekmeğe Talim Ettirme Beni Ey Yâr Bilirsin Katığım Sensin Sen Olmazsan Ben Yaşayaman. Benim Sevgim İkimizde Yeter Be Gülüm…

Ergün Küçüktopcu
kerimusta.com

yönetici

Konuyu Paylaş
Avatar

Yazar Ergunca

Herkes Cennete Gitmek İster ama Hiç Ölmeden Cennete Gidilir mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir