Google Chrome’den 22find Nasıl Kaldırılır?


En son Güncelleme tarihi ve güncelleyen: 22 Ocak 2019 Kerim Usta

Google Chrome’den22 find kaldırmak için aşağıdaki yolu takip ediniz.

* Program ekle kaldır’ı kontrol ediniz. 22find ve desk365 varsa kaldırınız.
* Chrome’u açın
* Sayfanın sağ üst köşesinde 3 çizgi halindeki “Google Chrome Ürününü Özelleştirin ve denetleyin”açıklaması olan simgeye tıklayın.
* Açılan menüden “Ayarları” tıklarak açınız.
* “Belirli bir sayfayı veya sayfaları aç.” sağ yanında buluna “Sayfaları ayarla”ya tıklıyarak 22find.com yazısını silerek istediğiniz bir açılış sitesi yazarak “Tamam” diyerek onaylayınız.
* Aynı yerde “Arama motorlarını yönet” tıklayarak 22find sağ taraftaki X işaretiyle aramayı siliniz.Yerine kullanmak istediğiniz arama motorunu işaretleyiniz.”Tamam” deyiniz.
*”Belirli bir sayfayı veya sayfaları aç.” sağ yanında buluna “Sayfaları ayarla”ya tıklıyarak “uzantılar”ı açınız.22find varsa sağında bulunan çöp kutusuna sallayınz.
* Google Chrome’nin masaüstündeki kısayol simgesine sağ tıklayarak “”C:\Program Files\Google\Chrome\Application\chrome.exe”” sonrasında olan http:/www.22find.com yazısını siliniz.Sadece kısayol hedefinde “C:\Program Files\Google\Chrome\Application\chrome.exe” kaldığına emin olduktan sonra tamam deyip kısayolunuzu da ayarlayınız.
* Geçmiş olsun…

Konuyu Paylaş
Avatar

Yazar Kerim Usta

Herkesin bir yaşama nedeni var. Benimki ise bir "Sevda"...

“Google Chrome’den 22find Nasıl Kaldırılır?” için 42 yanıt

ben yaptığımda ekran düzelmişti ama yarısı gün baktığımta yine olmamış sizin dediklerinizi yaptım olmuo yardım edin lütfen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir