Ey Deruni Yar


En son Güncelleme tarihi ve güncelleyen: 15 Şubat 2019 Kerim Usta

Ey Deruni YarEy Derûnî Yâr…
Sen Nasıl Bir Dağsın Ki Bütün Aşk Yağmurları Üzerine Yağıyor. Sen Nasıl Muhabbetsin Ki Gönüllerde Taht Kuransın. Sen Bir Şiirsin Yüreğime Yazılan Mısra Mısra, Hece Hece. Ben Mecnun Sen Leyla, Kaç Kitap Yazdı Seni, Kaç Şiirde Yazdı Kalemim Seni Yinede Anlatamadım Bülbülün Çilesini. Hepimiz Yolcuyduk Bu Dünyadan, Mümkünmü Sağ Çıkmak. Yine Ahuzara Düştü Gönlüm. Kimimiz Yanarız Bu Dünyada Sönmez Bir Aşkla.
Ey Derûnî Yâr…
Kapat Artık Pencereni Maziye, Yüreğim Sevmedi Farzet. Yetmezmiydi Sana Olan Sevdam, Kapat Artık Maziden Geleni, Yetmezmiydi Yüreğimin Yangısı, Bırak Artık Yılların Hasretini, Dindir Artık Gözümdeki Yaşı. Bekleme Ey Gönül Bu Aşkın Adaletini, Harcama Artık Bu Ömür Sermayesini.
Ey Derûnî Yâr…
Belki Bir Kış Günü Belkide Son Bahar Dönersin Diye Çok Bekledim. Yine Yoktun, Hani Söz Vermiştin, Ağaran Saçlarla Karşılayacaktın, Bir Gün Olurda Yüz Yüze Bakarız Ne Olur Kalbimi Çalarak Gitme, Ne Olur Yaralı Yüreğime Bir Hasret Sancısı Verme, Biliyorum Sevgili Yâr Ne sen Benim Oldun Nede Ben Senin, Belki Olmayacağız İnan. Yinede Sen Bilirsin Ahirette Olacağız İnan.
Ey Derûnî Yâr…
Bitmez Bu Acılar Bırak İnleyeyim Azgın Ve Derin Yaralarım Var. Kalmaz Bu Acılar Biliyorum. Elinle Yüreğimi Saracağını, Duanda Anacağını, Yanıma Gelince Kalacağını Biliyorum. Hayalimsin Bilemedim Ey Dilber. Sanki Biranda Çıkıp Gelecek Gibisin Diyeceksin Gelince “Çok Özledim Kurbanım” Bütün Mutluluk Yağmurları Yağacak Üzerimize.

Ey Derûnî Yâr…
Saçların Ağaracak, Gözlerinde Koyu Bir Nem, Ateşin Küle Dönecek. Göreceksin Beni Gönül Aşkıyla Gözyaşı Döken sabırla Bekleyen Divaneyi. Ağlasanda Fayda Etmeyecek Belki Bu Yaralı Yüreğime. Artık Birbaşka Olacağım O Akşam, Gözlerimi Ben Sileceğim Yüreğimde Sen.
Ey Derûnî Yâr…
Yürüyorum Sokaklarda Düşe Kalka, Arıyorum Hep Seni Karanlığa Gömüldüm Ey Yâr Kurtar Beni Bu Aşk Dehlizinden. Kaderime Razıyım Lâkin Yaşarken Ölüyorum. Biliyorum Rabbimin İmtahanısın. Yalvarırım Kurtar Beni Bu Yalnızlıklardan. Biçare Olmuş Gönlüm İçin Kurtar.
Ey Derûnî Yâr….
Kader Nederse O Olur. Şimdi Benden Çok Uzak Bir Yerdesin, Biliyorum Hangi Gönüldesin. Yollar Uzak Lâkin Gönüller Yakın. Sen Hayat Kaynağım Sen Mutluluğum Sen Huzurum, Sen Muhabbetim, Sen Aşk Sarhoşum, Sen Teslimiyetim, Sen Evet Sen Güzel İnsan Gönül Verdiğim Yâr.
Varlığından Güç Aldığım, Derin Yâram, Derûnî Sevdam Seni Seven Bir Kalp Var Unutma….!

Ergün Küçüktopcu
kerimusta.com
Yönetici

Paylaşabilirsiniz
Avatar

Yazar Ergunca

Herkes Cennete Gitmek İster ama Hiç Ölmeden Cennete Gidilir mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir