Ey Benim Yürek Yangınım !


En son Güncelleme tarihi ve güncelleyen: 8 Mayıs 2020 Kerim Usta

Ey Benim Yürek Yangınım !
Ey Benim Yürek Yangınım…!
Hayata Tutunuşum, Dört Elif Miktarı Nefes Alışım. Ravza Kokulu İnce Sızım, Dört Tarafa Baktığımda Aşkı Görüşüm, En Güzel Duâm, Güneşim, Ay’ım, Mutluluğa İlk Adım Atışım. Hayatıma Gelinlikle Girip Kefenle Çıkışım, Göz Yaşı İle Islanmış Seccadem. Sebebim, Caanım, Arzuhalim, Sevdiğim, Gönül Gülüm,,,,,
Ey Benim Yürek Yangınım…!
Bedbaht Olan Zamana Yenilmiş, Aşk Kokan Gizli Mabedim, Bir Gün Olur Belki Yüz Yüze Bakarız, Ne Olur Kalbimi Kırarak Gitme. Bırak Sızlasın Yüreğim, Hatta İnlesin, Biliyorsun Kalmaz Bu Acılar, Kalmaz Zaman Geçer, Belki Döner Gelirsin Dizlerime, Ozaman Bir Buse Hakkındır.
Ey Benim Yürek Yangınım…!
Bu Tende Bu Can Sana Sana İkramdır,Bu Sükût Eden Yüreğim Ayandır. Gül Kokulu Ellerinle Bu Caana Duâ Edermisim..? Ey Gül..! Sendeğilmisin Büllbülü Aşık Eden, Sen Değilmisin Durakta İsmi Yazılı Olan, Arıların Balında, Güvercinlerin Kanadında, yazılı Olan….
Ey Benim Yürek Yangınım….!
Biz Seni Aşk Diye Sevdik, Biz Seni Yâr Diye Sevdik, Ezelden Ebede Aşk Kokan Kalemimle Yazdım, Mürekkebinde Bile Kalemimin, Sevda Ağıdı Vardı, Aşk Vardı, Teslimiyet Vardı, Muhabbet Vardı, O Mazinin Derinliklerine Bakan Gözlerinde.
Ey Benim Yürek Yangınım….!
Yüreğimin Mabedi, O Kubbetül Hadraya Benzeyen Gözlerinle, Birkere Daha Bakarmısın, Ölüm Sessizliğinde Olan Bu Mecnuna. Yüreğimin Derinliklerine Üflermisin İnşirahla Harmanlanmış Nefesini. Kubbetü Sahra Gibi Heybetinle Dikelirmisin Karşıma Yâr….
Belki Seninle Birgün Sen Ve Ben Oluruz
Ey Yâr….!
Bilemezsin Ben Sende Kayboldum.

Ergün Küçüktopcu
Kerimusta.com
Yönetici

Konuyu Paylaş
Avatar

Yazar Ergunca

Herkes Cennete Gitmek İster ama Hiç Ölmeden Cennete Gidilir mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir