Erkeklerin Burçlarında Aşk Tarzları

Erkeklerin Burçlarında Aşk Tarzları
Bir erkeği etkilemek için onun kişilik yapısını biraz çözümlemek gereklidir. Kişilik yapısını anlayabildiğiniz insanları etkilemek ve iletişim kurmak çok daha kolaydır. Peki hangi erkekler nasıl bir kişilik yapısına sahiptir? İşte, burçlara göre erkeklerin aşkta tarzları;

Koç burcu; Koç erkekleri için en önemli konu güvendir. Güvenebilecekler ve akıllı kadınları severler. Bu nedenle koç erkeğine direk açılın ve ona olan hislerinizi açıklayın. Tarz sahibi ve stili olan kadınları çok seven koç erkeği, iyi espri, zekası yüksek ve kaliteli ilişkileri sever.

Boğa burcu; Boğa burcu erkeği en tutkulu erkektir. Aşka, yemek yemeye hatta eşyalarına tutkusu vardır. Sevginin ve ilginin gerçek olduğuna inanan Boğa burcu erkeği, sizi çok mutlu eden sadık bir aşk adamı olur. Boğalar için en önemli şey yemektir. Bu nedenle ona yemekler ve masalar hazırlamak aşka giden yoldur.

İkizler burcu; İkizler erkeği özgürlüğüne çok düşkündür. Zeki ve akıllı, konuşkan kadınlardan hoşlanırlar. Onun harekeli hayatına uyum sağlayan, süprizleri seven ve detaycı kadınlar ile mutlu olurlar. İkizler erkeği hayatınızın başköşesinde olmayı ister. İlgi ve sevgi gösterileri onlar için önemlidir.

Yengeç burcu ; En sadık burç olan yengeçler için güven çok önemlidir. İlişkiye başlamadan önce güvenmek isterler daha sonrasında eş, anne ve sırdaşı olursunuz. Tek hataları, ilişki öncesi kararsızlıklarıdır.

Aslan burcu; aşkta en zor burç aslan erkeğidir. Görünüş, konuşma, kendine bakan kadınları severler. Ona ihtiyacınız olduğunu düşünürse sizden uzaklaşır. Aslan burcu, yanında güçlü fakat onun arkasında kadın isterler. Sevgi ve bağlılık önemlidir. Gururlu ve onurludur.

Başak burcu; En dikkatli ve detaycı burçtur. Söyledikleriniz hatta beden dilinize kadar sizi inceler. Zeka çok önelidir. Aptal kadın sevmez. Mükemmeli isteyen ve detaylara takılan bir burç olduğundan kıskançlık oyunlarına hiç gelmez. Aldatıldığını anladığı an bitirir. Net ve kararlıdır.

Terazi burcu; Uyum ve cazibenin burcu olduğundan terazi erkekleri güzelliği, romantizmi severler. Seksi ve akıllı kadınlar onlar için çekicidir. Terazi erkeği ile önce arkadaş olmak daha sonra ilişkiye yavaş başlamak gereklidir. Minnettar ve tutkulu aşklar onların en önem verdiği şeylerdir.

Akrep burcu; Akrep burcu kendini ve aşkı çok ciddiye alır. Fakat, ilişkilerde en önemli konu cinselliktir. Tutkulu cinsellik ve erotizmi severler. Ciddiye alınmak en değer verdikleri noktadır.

Yay burcu; Süprizlerle dolu bağımsız erkelerdir. Maceracı olduklarından hızlı karar alır ve fikir değiştirirler. Onlara ayak uyduracak kadınları tercih ederler. Onu asla engellemeyin ve rahat bırakın.

Oğlak burcu; Dengeli ve kontrolü olan kadınları severler. Güvenilir ve sadık olursanız sizden hiç vazgeçmezler. Onu destekleyen ve yanında olan kadınlar onlar için önemlidir.

Kova burcu ; Bağımsızlığına düşkün erkelerin burcudur. Onunla konuşmak ve tartışmak çok önemlidir. Hatta söylediklerine itiraz eden ve tartışan kadınları severler.

Balık burcu; En romantik erkekler genelde balıktır. Romantizm ve aşk onlar için önemlidir. Sakin, sevecen ve yumuşaklık onlar için önemlidir. Dokunmak, sarılmak ve bedensel temas onlar için önemlidir.

Kaynak; Mailce.Com

Yorum yapın