Dağda, Plajda Uygun Ayakkabı TakaTuka.com’da!

TakaTuka Ana Sayfa

İster Dağda İster Plajda Her Ortama Uygun Ayakkabı TakaTuka.com’da!

Online alışverişin vazgeçilmez olduğu günümüzde, hızlı, sorunsuz ve güveli alışveriş büyük önem taşıyor. Özellikle tüm kıyafetlerimizin vazgeçilmezi ayakkabılarımız için bu gereklilik daha da önem kazanıyor. Türkiye’de pek çok site online ayakkabı sektöründe faaliyet gösterse de bunlardan çok azı sunduğu hizmet kalitesiyle ön plana çıkıyor. İşte bu siteler arasında ayakkabı alışverişini kolay, güvenli ve eğlenceli hale getiren sitelerin başında ise TakaTuka.com yer alıyor.

Ayakkabı dikeyinde bir e-ticaret sitesi olan TakaTuka.com 2012 yılında online ayakkabı sektörüne adım attı. Dünyaca ünlü ayakkabı markalarında aldığı güç ile kısa sürede sektörünün lider e-ticaret siteleri arasında yer alan TakaTuka.com, outdoor’dan terliğe, sandaletten spor ayakkabıya, klasik ayakkabıdan tekne ayakkabılarına kadar onlarca markanın binlerce modelini müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ayakkabı severlerle buluşturuyor.

Bünyesinde ayakkabı modasına yön veren dünyaca ünlü 60’dan fazla markanın, binlerce kadın, erkek ve çocuk modellerini tek bir platformdan sunan TakaTuka.com, her türlü tarza ve ihtiyaca göre hızlı ve güvenli bir alışveriş imkanı sağlıyor. Yüksek kaliteli hizmet politikasıyla online ayakkabı alışverişini zevkli bir hale dönüştüren TakaTuka.com, bir çok plus üründe aynı gün kargo, 30 gün ücretsiz iade/değişim garantisi, sezon ürünlerinde ücretsiz kargo, farklı ödeme seçeneklerinin yanında, özellikle duyma ve konuşma engelli vatandaşlarımız için telefonda konuşma zorunluluğunu ortadan kaldıran online chat tabanlı “Canlı Destek” hattı ile ziyaretçilerin, mesai saatleri içerisinde merak ettiği tüm konularla ilgili canlı olarak anında bilgi almalarına olanak sağlıyor.

TakaTuka.com’da, özellikle kaliteli kanvas ve deri malzeme ile üretilen Amerika’nın ünlü tekne ayakkabısı Sperry Top-Sider, kadın, erkek ve çocuk modelleriyle dikkat çekiyor. Sperry modelleri sahip olduğu özel kaymaz tabanı, esnek yapısı ve bileği saran şık bağcık detayı ile yüksek konfor ve tarz bir duruşu bir arada sunuyor. Ayrıca, gençlerin özellikle tercih ettiği, Amerikan kaykay kültürünün mirasçısı olan Vans modellerini de sunan TakaTuka.com, asi ruhunu tarzına yansıtmak ve özgürce hareket etmenin zevkine varmak isteyenler için Vans markasının geniş ürün koleksiyonunu da aynı gün kargo imkanı ile ayakkabı severlerle buluşturuyor.

TakaTuka.com sağladığı basit arayüzü ile ihtiyacınız olan modele kolaylıkla ulaşmanıza imkan sağlarken, sunduğu yüksek güvenlik önlemleriyle de gönül rahatlığı ile alışveriş yapmanıza olanak sağlıyor.

“Dağda, Plajda Uygun Ayakkabı TakaTuka.com’da!” üzerine bir yorum

Yorum yapın