Cennet-i Firdevsin Ölümsüz Kahramanları

Cennet-i Firdevsin Ölümsüz Kahramanları

Cennet-i Firdevsin Ölümsüz Kahramanları

Değerli Kardeşlerim,
Esselamun Aleyküm ve Rahmetullahi ve Berekatuhu…
Ellerim titreyek yazdığım bu yazıyı Kanları misk-i amber kokan cennet-i firdevsin ölümsüz kahramanları için kaleme alıyorum. Dün akşam İstanbul’da melun bombalı saldırıyı şiddetle kınıyorum. Maalesef kardeşlerim terörün kanlı yüzünü bir daha dün akşam yaşadık. İnsanlığın bu kadar ucuz olduğu dış mihrakların yine kahpece planladıkları bir eylemi yaşamış bulunuyoruz. Kalplerinde o iman duyguları kaybolmuş, ne olduğu belirsiz bir öfkenin, kinin nasıl bir ifade şekli olduğunu anlamış değiliz. Tarihte süre gelmiş bu ve bunun gibi eylemlerin hiç kimseye fayda vermediğini hep beraber gördük.

Son günlerde ülkemizin bir çok sınavdan geçtiğini görüyoruz. Yüce Türk milletinin bununda altından yenilmez gücü ve kudreti ile kalkacağına eminim. Yılmayacağız, yıkılmayacağız. Elbet bir gün bu fenalığı ve azgınlığı yapanların helak oluşunu bizzat göreceğiz. Sabredelim dostlar.

Ey kıyamet gününün cennetle müjdelenen evlatları, Ey karanlığı aydınlığa ulaştırmak için canlarını feda eden yiğitler. Rabbimin nazarında en değerli varlıklar. Meleklerin şekil değiştirmiş halleri. Arkanızda bir dua ordusu olduğunu unutmayın.

Varlığımızla, ruhaniyetimizle her zaman yanınızdayız. Siz rahat uyuyun. Yeryüzünde seçilmişler sizden görevi devraldılar. Bu millet; Millet olma şuuru ile Gerekirse gözlerini kırpmadan Şehadet şerbetini içmeye her zaman hazırdır. Bu Milleti diz çöktürmeye çalışanlar bilsinler ki; diz çökmeyecektir. Her türlü teröre karşı duvar gibi olacaktır.

İçim yanıyor dostlar. Bu yangın zannetmeyin ki korkudan. Hani demiyor mu milli şairimiz, ”KORKMA” biterken de ”İSTİKLAL” Bu yüzden rahatım dostlar. Rabbimde ayetlerinde küffarın son bulacağının müjdesini veriyor. Bizim korkumuz imanımızdır. Rabbimize karşı bir hatamızın olacağından korkarız. Ahirette Şehadet şerbetini içen kardeşlerimizin incinmesinden korkarım. Onlara verilecek bir cevabımızın olmayışından korkarım. Resulullah efendimizin ümmet şehit olurken sen neredeydin deyişinden korkarım. Günahımdan korkarım. Film seyreder gibi yaşantımdan korkarım. Mushab Bin Umeyir’den, Alparslan’dan, Hanzala’dan, Bilali Habeşi’den Korkarım.

Ya derlerse sen neredeydin..? İşte bundan korkarım dostlar. Bu yüzden ümmet olarak dimdik ayakta durmamız lazım. Hani her zaman derim hiç bir şey elimizden gelmezse o ısrarlı dualarımızdan vaz geçmeyelim inşallah. Bu gün peygamber efendimizi en iyi şekilde analım inşallah ondanda şefaatçi olması için bol bol dua edelim kardeşlerim. Mevlüd kandilinizi de buradan mübarekler bizler içinde dua buyurmanızı isterim.

Rabbim Kahhar isminin Hürmetine Kahretsin O Bombaları ellerinde Patlasın inşâAllah..  Allah yolunda öldürülenlere ölüler demeyin. Zira onlar diridirler lakin siz hissedemezsiniz. (Bakara-154)
Topunuz gelin bize Allah yeter. İslam’ın son kalesini düşüremeyeceksiniz. Eğil kulak ver ceddine Türk’e kefen biçmek kimin haddine.

Allah’ın rahmeti bereketi üzerinize olsun Selam ve Dua ile Allaha emanet olun.
YARABBİM İSLÂMIN SON ORDUSUNU MUZAFFER EYLE…
TÜRK MİLLETİ DİZ ÇÖKMEYECEK…

Ergün KÜÇÜKTOPCU
kerimusta.com

Yorum yapın