Aura Nedir?

Yayım tarihi

En son Güncelleme tarihi ve güncelleyen: 8 Ekim 2019 Kerim Usta

Aura Nedir?

Hepimizin vücudunu sarmalayan elektromanyetik bir alan vardır. Bu alana Aura denilmektedir. Bu alan sayesinde, bir kalkanımız vardır. Güçlü bir auranız varsa, negatif etkenlerden ve hastalıklardan uzak kalırsınız. Bu nedenle, yıpranmış ve zayıflamış olan auraları olanlar fiziksel olarak çok hastalanırlar.

Aura, Spritüel ve Eterik olarak iki şekildedir. İnsanlar, genelde Eterik aurayı görebilirler, çünkü bedenden 20 cm. uzaklıktadır. Dünya üzerindeki her şeyin ağaçların, taşların, bitkilerin ve hayvanların auraları vardır. Fakat canlı olan şeylerin aurası daha iyi saptanmaktadır. Canlıların atomları, daha aktif olduğundan görülebilmektedir. Vücudumuzda bulunan güç merkezlerine çarka diyoruz. Auramız beyaz ışığı emer, renklere ayırıp çakralara iletir. İnsan geliştikçe ve ruh durumu ile farklı renklerde auralara sahip olmaktadır. Dünyadaki her şeyin bir titreşim içinde olduğunu hepimiz biliyoruz.

Auramız da evren ile titreşim halindedir. Ayrıca, diğer insanların aurası ile etkileşim halindedir. Etkileşim sırasında uzun bir süreç geçirilirse, enerji alışverişi de artar. Katmanları olan auralarımızın, Eterik alanda, evrenden gelen ve etrafımızda olan tüm canlıların yaşam enerjileri aktarılmaktadır.

Psikolojik alanda, ruhsal dünya ile olan bağlantıların akışı olmaktadır. Zihinsel alan, düşünce şekli ve mantığımız konusunda çalışmaktadır. Kendi auranızı görmek için, yarı karanlık bir odada rahat bir yere oturun. Ellerinizi hızla yaklaşık 30 sn. kadar birbirine sürtün. Ellerinizi, avuçlarınız birbirine bakar şekilde biraz aralıklı tutun. Aralığı bozmadan, ellerinizi ileri geri hareket ettirin. Gözlerinizi avuç içlerinize doğru dikkatli olmadan bakın. Soluk bir duman gibi gözükmeye başlayan şey auranızdır. Bu alıştırmayı her gün tekrarlarsanız, bir süre sonra rengarenk olarak görmeye başlarsınız.

Başka insanların veya canlıların aurasını görmek için, yaklaşık 2m. mesafede durun ve odaklamadan bakın. Bir süre sonra karşınızdakinin aurasını görürsünüz. Çoğu insan mutsuz ve sağlıksız bir yaşam yaşadığından, aurası gri ve kırıklıdır. Yaşam dolu ve sağlıklı insanlarda aura geniş, renkli ve kesiksizdir.

Ergunca Yayımladı.

Herkes Cennete Gitmek İster ama Hiç Ölmeden Cennete Gidilir mi?

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir