Aura Nedir? Aura Alanı

Aura Nedir?

Hepimizin vücudunu sarmalayan elektromanyetik bir alan vardır. Bu alana Aura denilmektedir. Bu alan sayesinde, bir kalkanımız vardır. Güçlü bir aura’nız varsa, negatif etkenlerden ve hastalıklardan uzak kalırsınız. Bu nedenle, yıpranmış ve zayıflamış olan aura’ları olanlar fiziksel olarak çok hastalanırlar.

Aura, Spritüel ve Eterik olarak iki şekildedir. İnsanlar, genelde Eterik Aura’yı görebilirler, çünkü bedenden 20 cm. uzaklıktadır.

Dünya üzerindeki her şeyin ağaçların, taşların, bitkilerin ve hayvanların aura’ları vardır. Fakat canlı olan şeylerin aura’sı daha iyi saptanmaktadır. Canlıların atomları, daha aktif olduğundan görülebilmektedir. Vücudumuzda bulunan güç merkezlerine çarka diyoruz. Aura’mız beyaz ışığı emer, renklere ayırıp çakralara iletir. İnsan geliştikçe ve ruh durumu ile farklı renklerde auralara sahip olmaktadır. Dünyadaki her şeyin bir titreşim içinde olduğunu hepimiz biliyoruz.

Aura’mız da evren ile titreşim halindedir. Ayrıca, diğer insanların aurası ile etkileşim halindedir. Etkileşim sırasında uzun bir süreç geçirilirse, enerji alışverişi de artar. Katmanları olan auralarımızın, Eterik alanda, evrenden gelen ve etrafımızda olan tüm canlıların yaşam enerjileri aktarılmaktadır.

Psikolojik alanda, ruhsal dünya ile olan bağlantıların akışı olmaktadır. Zihinsel alan, düşünce şekli ve mantığımız konusunda çalışmaktadır. Kendi aura’nızı görmek için, yarı karanlık bir odada rahat bir yere oturun. Ellerinizi hızla yaklaşık 30 sn. kadar birbirine sürtün. Ellerinizi, avuçlarınız birbirine bakar şekilde biraz aralıklı tutun. Aralığı bozmadan, ellerinizi ileri geri hareket ettirin. Gözlerinizi avuç içlerinize doğru dikkatli olmadan bakın. Soluk bir duman gibi gözükmeye başlayan şey aura’nızdır. Bu alıştırmayı her gün tekrarlarsanız, bir süre sonra rengarenk olarak görmeye başlarsınız.

Başka insanların veya canlıların aura’sını görmek için, yaklaşık 2m. mesafede durun ve odaklamadan bakın. Bir süre sonra karşınızdakinin aura’sını görürsünüz. Çoğu insan mutsuz ve sağlıksız bir yaşam yaşadığından, aurası gri ve kırıklıdır. Yaşam dolu ve sağlıklı insanlarda Aura geniş, renkli ve kesiksizdir.

Yorum yapın