Kategori arşivi: Hayvan Resimleri

Deniz Derinliklerinde Sıradışı Canlılar (17 Gif)

Su altının 1800 metreden fazla derinliklerinde ;sıra dışı ve garip  görünüşlü,hatta bazen korkutucu canlıların hareketli resim (gif) şeklinde ki görüntülerine bakmaya ne dersiniz? Göl suları ve okyanusun derinliklerinde ki bu deniz sakinlerine bakmanızı kaçırmamanız açısından özellikle öneriyorum.

Deniz Derinliklerinde Sıradışı Canlılar (17 Gif)

Deniz Derinliklerinde Sıradışı Canlılar (17 Gif) yazısına devam et

Kedi Bakımı

Kediler; evde ,sokakta ,parkta ,bahçede ,piknikte ,köyde,şehirde ve her yerde etrafımızda görebileceğimiz küçük tatlı tüy yumakları… Sevimli durdukları gerçektir ama aslında yırtıcılar familyasından olan kedilerin avcı hayvanlar olduğunu unutmamak gerekir.Doğal yaşam ortamlarından uzak olan kediler evde minik patileriyle gezen küçük oyuncak bir ev arkadaşı oluverirler size…                         

Kedi Bakımı yazısına devam et

DÜNYANIN EN ZEHİRLİ KURBAĞASI

Dünyanın en zehirli kurbağasıdır. Kimseyi ısırmıyor, kimseyi sokmuyor. Ama zehri bilinen en etkili zehirlerden bile 250 kat daha güçlü ve tüm vücudunu kaplıyor. Onu ellediğiniz anda bile felç geçiriyorsunuz. Eğer kazayla yutarsanız ölüm sizi 1 dakikadan daha az bir sürede bulabiliyor. Dort Poison Frog Kolombiya’da yaşıyor. Neredeyse vücudu zehirden yapılmış. 2 santimetre boyunda ve ellediğiniz anda cildin üzerindeki 400 ayrı alkalı zehir derinize yayılıyor. Eğer zehir kana karışırsa ölüm 1 dakikadan daha az zamanda geliyor.