Kategori arşivi: 3-Çeşitli Resimler

Kurabiye Kalıpları Nasıl Yapılır?(17 gif)

Eğer kurabiyeleri seviyorsanız, kesinlikle bu yazıyı beğeneceksiniz. Dahası,her çeşit kurabiyenin nasıl pişirildiğini değil, pişirmek için çeşitli biçimlerde oluşturulan kalıpların nasıl yapıldığını hareketli resim şeklinde göreceksiniz. Bütün bunları görmek için okumaya devam ediniz.Bu arada resimler hareketli olduğu için sayfa ilkinde yavaş açılacaktır. Kurabiye Kalıpları Nasıl Yapılır?(17 gif) yazısına devam et

Nasıl yapılır? (13 gif )

Bu yazıda size veya bu şeylerin nasıl yapıldığını ve her şeyin üretimde nasıl düzenlendiğini göstermek istiyoruz. Sonra çay yapraklarının nasıl toplandığını, dekoratif eşyaların nasıl yaratıldığını, baltaların nasıl yapıldığını ve diğer birçok ilginç gifleri göreceksiniz.Devam etmek için yazının devamını okuyunuz.

Nasıl yapılır? (13 gif ) yazısına devam et

Sıra Dışı Sokak Sanatı (7 Fotograf)

Bu sokak sanatına bakıldığında, duvarda sıradan bir desen gibi görünebilir.Daha yakından baktığınızda, düşündüğünüz gibi olmadığını anlayacaksınız. Bu ustanın sıra dışı ve ilginç eseri nasıl yaptığına konunun devaminda bakın…

1

Olağandışı sokak sanatı (6 fotoğraf)

Sıra Dışı Sokak Sanatı (7 Fotograf) yazısına devam et

Ev İşlerini Kolaylaştıran Makina ve Aletler (17 Hareketli/hareketsiz Resim)

İnsanların ev işlerini kolaylaştırmaya yardımcı olan yeni aletler sürekli olarak icat edilmektedir. Son zamanlarda bu icatlar öyle bir bir seviyeye ulaştı ki belki görmedikleriniz olabilir.Gönderinin devamına bir göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

 

Bir dilim portakal veya limon için meyve sıkacağı

1

Bazı görevlerin yürütülmesini önemli ölçüde kolaylaştırabilen aygıtlar ve araçlar (17 gif)

Donut (Amerikan Çöreği) yapmak için alet Ev İşlerini Kolaylaştıran Makina ve Aletler (17 Hareketli/hareketsiz Resim) yazısına devam et

Disney Karakterleri Modern Dünyada Nasıl Görünürlerdi?

Disney masallarında ki ünlü karakterler gerçek hayatta nasıl olurlardı diye merak ediyorsanız o zaman bu konu kesinlikle size hitap edecek…Çünkü Şili’li sanatçı Fernanda Suárez bu çizgi film karakterlerinin modern kıyafetlerle nasıl görüneceklerini  bize gösteriyor.

Külkedisi

1

Disney karakterleri modern dünyaya nasıl bakardı (15 fotoğraf)

yasemin
Disney Karakterleri Modern Dünyada Nasıl Görünürlerdi? yazısına devam et

Bu Resimde Ne Görüyorsunuz?(10 fotoğraf)

Şimdi normal çizime baktığınızı düşünüyorsanız, o zaman  yanılıyorsunuz. En ilginç olanı optik yanılsama değil bir gerçekliktir. Buna inanmak zor olsa da, bu kareler sıra dışı yerlerin bir fotoğrafıdır.”Bu nasıl mümkün olabilir?”sorusunun cevabını konunun devamında göreceksiniz.

1

Bu fotoğrafta ne görüyorsun? (10 fotoğraf)

Bu Resimde Ne Görüyorsunuz?(10 fotoğraf) yazısına devam et

Binlerce Kelimeyle Anlatılamayan Fotoğraflar (47 fotoğraf)

Bu gönderideki fotoğrafların çoğunun sizin dikkatinizi çekmesiyle kalmayıp,kartpostallara da basılmaya değer olduklarını göreceksiniz. Renklerin şaşırtıcı öykülerini ve inanılmaz doğal güzellikleriyle dolu olan bu resimleri görüntülemenizi tavsiye ederiz.Çünkü bu resimlere her yerde raslayamazsınız.

1

Binlerce kelime yerine fotoğraflar (47 fotoğraf)

Binlerce Kelimeyle Anlatılamayan Fotoğraflar (47 fotoğraf) yazısına devam et

Basit Bir Taştan Heykele Dönüşüm (5 Fotoğraf)

Eğer basit bir taş parçasından gerçek bir sanat eserinin nasıl yapılabildiğini merak ettiyseniz bu göstereceğimiz resimler kesinlikle ilginizi çekebilir… Kalsit taşının sizi şaşırtacak bir heykele dönüşümüne şahit olacaksınız.

1

Urallar taş kalsitinden sanat eserleri (5 fotoğraf)

Basit Bir Taştan Heykele Dönüşüm (5 Fotoğraf) yazısına devam et