2011-2012 SPOR TOTO SÜPERLİG ŞAMPİYONU GALATASARAY

GALATASARAY ŞAMPİYON
GALATASARAY ŞAMPİYON

B_13481_b.jpg

Spor Toto Süper Lig’de 2011-2012 sezonunun şampiyonu Galatasaray, kupasını Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı’nda düzenlenen törenle aldı.

Galatasaray, yaşanan büyük kriz sonrasında şampiyonluk kupasını Kadıköy’de kaldırdı. Hakem Cüneyt Çakır’ın bitiş düdüğünü çalmasının ardından sarı-kırmızılı yöneticiler ve futbolcular şampiyonluk kupasının kaldırmak için geri sayıma geçmişti. 

Türkiye Futbol Federasyonu, Fenerbahçe ve Galatasaray arasında yaşanan kupa krizinin ardından sarı-kırmızılı kulübün tüm yöneticilerinin şampiyonluk kupasını Kadıköy’de kaldırmak konusunda ısrarcı olmuşlardı.

Kupa krizinin nasıl çözümleneceği konusunda çeşitli fikirler ortaya çıkmaya başlarken; Galatasaray Yöneticisi Abdürrahim Albayrak devreye girdi ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile bir telefon görüşmesi yaptı. Erdoğan ile yaptığı görüşmenin ardından bir açıklama yapan Albayrak, kupanın Kadıköy’de kaldırılacağını açıkladı.

2011-2012 SPOR TOTO SÜPERLİG ŞAMPİYONU GALATASARAY” üzerine 2 yorum

  1. fenerbahçenin türkiye kupasını aldıgını yayınlamamışın usta küsüyorum bak …

    1. Valla spor konusu ile ben ilgilenmiyorum.İlgilenecek biri çıkacak olursa bir şeyler yaparız. Aksi takdirde ergün’ün yazdıklarına razı olacaksınız. 🙂

Yorumlar kapalı.